Portal informacyjno-historyczny

fot. screen Twitter

Gości w studiu TVN zatkało. Krzysztof Materna wygłosił druzgocącą opinię na temat KOD-u i innych organizacji. Z kolei patriotom nie spodobają się słowa Mellera o obchodach powstania (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Przeciwnicy rządu od miesięcy mają niezliczone problemy – są one na tyle duże, że dostrzegają je znane osoby, dotąd popierające różne inicjatywy, mające na celu zmiany w Polsce. Krzysztof Materna narzekał na fatalną organizację, marną frekwencję i wewnętrzne podziały. Swoją opinię wygłosił na antenie TVN. W tym samym programie ,,Śniadanie mistrzów” padły inne słowa prowadzącego Marcina Mellera, który zarzucał części świętującym… faszyzm.

Jest tak rozdarta i tak zdezorganizowana

– mówił Materna, opisując bezwład organizacyjny KOD-u i innych stowarzyszeń. Podkreślał również, jak skłócone jest to środowisko.

Materna wygłosił również opinię, że idealnym kandydatem na prezydenta jest prof. Matczak. Z kolei zdaniem Justyny Sobolewskiej kolejnym krokiem jest przygotowanie Polexitu.

,,Ciekawym” fragmentem programu była również wypowiedź Marcina Mellera o obchodach rocznicy wybuchu powstania:

(9644)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę