fot. screen YouTube

KOD-owcy nie oszczędzili nawet pomnika Misia Wojtka. Błyskawiczna reakcja nauczycielki. Doszło do ostrej wymiany zdań (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

KOD-owcy nie oszczędzili nawet Misia Wojtka. Jego pomnik w Edynburgu został ,,udekorowany” płachtą z napisem ,,Konstytucja” Na szczęście nauczycielka jednej ze szkół polonijnych szybko sobie z tym poradziła.

Zwolennicy KOD-u często na cel biorą obiekty, które stronie patriotycznej kojarzy się pozytywnie. Dlatego po Kolumnie Zygmunta przyszła pora na znajdujący się w Edynburgu pomnik Misia Wojtka.

Ubierz misia w Konstytucję. Wraz z Gals for Gals Scotland, Razem Szkocja i grupką innych osób postanowiliśmy pokazać nasz sprzeciw wobec łamania Konstytucji w Polsce

– pisali o swojej akcji.

Cz. 1 relacji – ubierz misia w Konstytucję. Wraz z Gals for Gals Scotland, Razem Szkocja i grupką innych osób postanowiliśmy pokazać nasz sprzeciw wobec łamania Konstytucji w Polsce.

Publiée par Crazy Feminist Gets Triggered sur Samedi 29 septembre 2018

,,Ozdoba” nie wisiała długo. Na miejscu pojawiła się nauczycielka wraz z dziećmi z jednej ze szkół polonijnych, która uznała, że to ,,wstyd”. Szybko ściągnięto płachtę z napisem ,,Konstytucja”.

Komentarze pod poniższą relacją wideo zamieszczoną brzmiały wyjątkowo jednostronnie – zwolenniczka obrony konstytucji nie przejmowała się wolnością słowa w komentarzach, pisząc, że ,,blokuje osoby, które w ogóle nie powinni się tutaj znaleźć” [tj. na jej profilu – red.]. Natomiast takie komentarze jej zwolenników nie przeszkadzały jej:

Wstrętna ,ochdna nauczycielka ,powinna się wstydzić [pisownia oryginalna – red.]

Cz 2. relacji z Edynburga – ubierz misia w Konstytucję. Napis zerwała polska nauczycielka. Była z nią grupą polskich dzieci.EDIT. Usuwam obraźliwe i wulgarne komentarze z obu stron. I tak – blokuję tych, którzy w ogóle nie powinni się tutaj znaleźć 😉 Szkoda mojego czasu i energii na osoby, które Konstytucję nazywają 'szmatą'.

Publiée par Crazy Feminist Gets Triggered sur Samedi 29 septembre 2018

(9685)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

13 komentarzy

   • Maja ty naprawdę tak myślisz? Usłyszałas to z ust nauczycielki? Czy może jesteś taka debilką która nie odróżnia …. a zresztą nie będę się rozpisywał bo i tak nie zrozumiesz

   • A mnie razi PRO- S -TY- TU- C -JA KOD-owców , którzy frymarczą Konstytucją i Polską na forum lewackiej Komisji Europejskiej !!!

   • Taka nauczycielka!!…slowo Konstytucja gryzie w oczy. Kiedys wroci do Polski i bedzie splacala dlugi PiSu…ale co tam..dzieci tez moga splacac..

 1. Ależ rozpisz się. Bo na razie trudno zrozumieć, że niektórzy dostają amoku na słowo „Konstytucja”.

 2. Każdy kto bezcześci pomniki tą szmatą powinien dostać w pysk tak samo jak ruda !!!! Musi być porządek z ubecją !!

 3. Rodacy! Nie dajcie się nabrać na żadną Patologię Odbytowatelską, .Nowośmieszną, szKODy czy inne zd(radzieckie) organizacje. Są tam osobnicy którzy chcą zniewolić naród i stworzyć neo-niewolnictwo, czego przykładem były umowy śmieciowe które obejmowały coraz większe kręgi ludzi pracy. Podwyższenie wieku emerytalnego, okradzenie społeczeństwa z oszczędności w OFE, zabranie rodzinom zmarłych 50 % zasiłku pogrzebowego. Jest to zaledwie kilka przykładów lekceważenia społeczeństwa polskiego przez totalną opozycję. Nie dopuśćmy do naszego zniewolenia.

 4. Nauczycielka pyta uczniów : Drogie dzieci , kto z Was popiera KOD? Wszyscy oprócz Jasia podnoszą rękę. A Ty Jasiu dlaczego nie podniosłeś ręki? Bo ja jestem Narodowcem odpowiada Jasiu. Dlaczego? Bo moja mama jest Narodowcem, mój tata jest Narodowcem, rodzeństwo ma poglądy narodowe. No to ja też! Ależ Jasiu – odpowiada Pani – przecież nie należy zawsze brać przykładu z rodziny. A gdyby np. Twoja mama była komunistką, tata złodziejem a brat homoseksualistą to co wtedy? To wtedy bym popierał KOD – odpowiada Jasiu.

 5. Uprzejmie prosi się degeneratów od rumuna, alimenciarza i od następcy rudego gamonia o kulturę na forum. Nie jesteście u siebie. Jesteście gośćmi w tym kraju. W imieniu Polaków dziękuję.

 6. Pokrzywdzeni przez tzw. „wymiar sprawiedliwości” powinni od zaraz oblepiać sądy, w tym SN, plakatami z napisem „Przestępcy w togach do Togo!”. Jak jazda, to na całego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.