Kibice żyją świętem siatkówki i cieszą się z sukcesu. A KOD? Akcja podczas meczu Polska – USA wzbudziła ogromne kontrowersje (wideo/foto)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Napis ,,konstytucja” zobaczył cały świat – informują serwisy sportowe, relacjonując to, co stało się podczas meczu siatkówki Polska – USA. Polacy okazali się lepsi i zagrają w niedzielę w wielkim finale, ale uwagę widzów odwracała kartka przygotowana przez Komitet Obrony Demokracji.

Polska pokonała USA 3:2 i w niedzielę o złoto zmierzą się z Brazylią. Tymczasem niektórzy byli bardziej zainteresowani promowaniem hasła ,,konstytucja” niż samym meczem. Na trybunach pojawił się baner, który wprawiał w osłupienie komentatorów z zagranicy.

Chcemy skonfrontować z problemem tych, którzy łamią Konstytucję. Zawstydzić ich. I to się udaje, bo widzimy po stronie rządzących wiele nerwowych reakcji. Dla PiS-u takie akcje stały się niewygodne i to świadczy o naszej skuteczności

– powiedziała Wirtualnej Polsce Magda Filiks, wiceprzewodnicząca KOD-u.

Inicjatywa nie przypadła do gustu dziennikarzom.

Niektórzy internauci byli zachwyceni, inni wręcz przeciwnie:

(15355)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Godni pożałowania są ci kodziarze,bo ani rozumu ani inteligencją nie grzeszą!Miliony kibiców chce oglądać pojedynek sportowy pełen emocji a politykę należy zostawić za stadionem.Ale gdy ich sie spyta o co im chodzi to potrafią powiedzieć jedno słowo Konstytucja. Bardzo „merytoryczna wypowiedź”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.