Portal informacyjno-historyczny

Cejrowski o Ukraińcach: Proszę pana, to gwałciciele i rzeźnicy [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Na antenie Radia Koszalin Wojciech Cejrowski mówił m.in. o premierze filmu ,,Wołyń”. Popularny podróżnik wygłosił kilka bardzo ostrych sądów.

Proszę Pana, Ukraińcy to gwałciciele i rzeźnicy!

– grzmiał.

Redaktor próbował prostować:

Ale nie wszyscy oczywiście…

Cejrowski podkreślił:

Nie wiem tego czy nie wszyscy. Jeżeli mój brat jest gwałcicielem i rzeźnikiem – a ja przez dziesiątki lat, po tym jak dokonano rzezi wołyńskiej, twierdzę cały czas, że on jest bohaterem, to to mnie czyni rzeźnikiem i gwałcicielem. Tzn. że mnie nie przeszkadza, że on był rzeźnikiem i gwałcicielem, liczy się dla mnie tylko to w jakiej sprawie gwałcił i rozrzynał ludzi. No więc na Pańskie pytanie „czy wszyscy Ukraińcy?” – stwierdzam, że wszyscy, bo żaden Ukrainiec do tej pory nie uporządkował tej sprawy

mówił. Dodał jednocześnie, że Ukraińcy wciąż nie rozliczyli się ze straszliwej zbrodni.

Nikt tam nie wystąpił ze znacznych Ukraińców mówiąc „Ci nasi bohaterowie to nie są bohaterowie, tak walczyli o niepodległą Ukrainę ale takimi metodami się nie załatwia sprawy. Nie można dobra uzyskać czyniąc makabryczne zło.”

– podsumował.

(8828)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. tysiące UKRAINCOW zginelo z rak POLAKOW.Panowie to wojna bez końca ,do którego stulecia będziemy się cofac.Dajmy zyc nashym dzieciom w zgodzie.przestanmy dawac satysfakcje naszym spulnym wrogam.

    • Kto nie pamięta historii skazany jest na jej ponowne przeżycie. Naród którego bohaterami są kaci Polaków i mordercy tacy jak bandera i szuchewycz, to naród nazistów. Putin słusznie chce ich zdenazyfikować.

  2. Nazwiska rozprutych ukraincow/inek i ich dzieci (no chyba ze podasz z małżeństw mieszanych) …i nazwy zaszlachtowanych brutalnie ukr. wsi w nocy b.sadu…a nie zapomniała ty o żydach ? I pewno o tej ukrainie jak czysta woda w szklance …przypomnieć ci jak wasze atamany odpowiedzieli na list sułtana? a może przypomnieć waszych najemników w Jugosławii, warszawska Wole?
    Takim barbarzyństwem wobec ludzi posługiwali się rzeźnicy Dirlewangera
    chyba nawet KANIBALE nie dręczyły ofiar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę