Portal informacyjno-historyczny

Szykuje się wielka zmiana w KOD. Afery i skandale zmiotą Mateusza Kijowskiego ze stanowiska szefa. Jego rywal to „ojciec KOD”. Szybko zaskarbia sobie sympatię. „Byłby zdecydowanie lepszym przewodniczącym”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Kolejne afery i skandale, który są ujawniane, wstrząsają Komitetem Obrony Demokracji, a pozycja Mateusza Kijowskiego w ruchu systematycznie słabnie. Już w maju Kijowski może stracić funkcję szefa organizacji. Wyrósł mu poważny rywal.

W majowych wyborach szefa Komitetu Obrony Demokracji zamierza wystartować Krzysztof Łoziński. Kto to? To po jego tekście w 2015 roku założono KOD, a na czele którego stanął potem Kijowski. Teraz Łoziński chce przejąć liderowanie w organizacji.

Nie możemy mieć króla angielskiego, którego nie można odwołać, cokolwiek by zrobił. Mateusz to dobry człowiek, ale przestał ogarniać, co się dzieje

– skomentował ostatnie zamieszania wokół KOD Krzysztof Łoziński.

Według głosów płynących z Komitetu Obrony Demokracji szanse na to, że Łoziński wygra walkę o pozycję szefa KOD są ogromne. Krzysiek – prosi sympatyków organizacji, by tak się do niego zwracali, bo potwarza, że „ikony to są drewnianie” – zjednuje sobie sympatię bezpośredniością, otwartością serdecznością i skromnością. W KOD porównują Łozińskiego z Kijowskim i większości wychodzi, że obecny szef powinien jak najszybciej odejść.

Zrobił na mnie ogromne wrażenie. Krzysztof Łoziński to marka sama w sobie. Ma spójną wizję i jest człowiekiem godnym zaufania. W mojej ocenie byłby zdecydowanie lepszym przewodniczącym

– powiedział Jacek Różycki, jeden z działaczy KOD.

Wygląda na to, że czas Mateusza Kijowskiego minął i niedługo będzie się o nim mówiło już o jako byłym szefie Komitetu Obrony Demokracji.

(641)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę