Portal informacyjno-historyczny

Opozycji zrzednie mina? Ostrze kabaretu sięgnęło i jej! „Histeria opozycji totalnej” już do obejrzenia [WIDEO]

w Ciekawe klipy/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Do tej pory sympatycy partii opozycyjnych do PiS oglądali kolejne odcinki miniserialu kabaretowego „Ucho Prezesa” z uśmiechem na twarzy. I w napięciu oczekiwali na kolejny epizod. Tym razem może się im jednak nie spodobać.

W internecie pojawił się już 13. odcinek „Ucha Prezesa”. Do tej pory kabareciarze skupiali się na różnych przedstawicielach partii rządzącej. Opozycja przyjmowała serial z wielką radością jako mocny cios w Prawo i Sprawiedliwość. Ciekawe, jak oceni najnowszy odcinek.

Tym razem Robert Górski i Michał Cieślik, kabareciarze znani z Kabaretu Moralnego Niepokoju, zajęli się bowiem politykami z opozycji i w karykaturalny sposób przedstawili chociażby Grzegorza Schetynę (w tej roli świetny Tomasz Sapryk), Ryszarda Petru i Piotra „Liroya” Marca. Inni liderzy partii zasiadających w Sejmie także nie zostali pominięci. W związku z pojawieniem się opozycji w 13. odcinku „Ucha Prezesa” pełno jest awantur i docinków. Opartych oczywiście na rzeczywistych wydarzeniach z polskiej sceny politycznej.

Ciekawe, czy po obejrzeniu odcinka zatytułowanego „Histeria totalnej opozycji” niektórym politykom, którzy do tej pory tak dobrze się bawili, nadal będzie do śmiechu…

 

(5854)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Tagi:
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę