Oglądacie na własną odpowiedzialność. Tym występem zachwycają się fani KOD-u, tymczasem oglądanie może prowadzić do uszczerbków na zdrowiu (wideo)

w Humor


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

O ,,wolne sądy” można walczyć w różny sposób, ale czy tak? ,,Obrońcy demokracji” są zachwyceni, ale internauci nie mogą uwierzyć, do czego doszło przed Pałacem Prezydenckim. Zresztą oceńcie sami…

Co ciekawe, ,,występ” spodobał się fanom KOD-u i… politykom opozycji.

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Szczery i prawdziwy głos z podziemia przeciw opresyjnemu reżimowi

– żartował na Twitterze Sebastian Kaleta z Ministerstwa Sprawiedliwości.

(7791)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Tagi:
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. W internecie można znaleźć sporo ogłoszeń o pracy, skierowanych głównie do studentów. Zarobki 1500-5000zł. Trzeba mieć konto na portalach spędowych.
    Tak że zalecam daleko idącą ostrożność w dawaniu wiary temu entuzjastycznemu zaangażowaniu w walkę o demokrację. Jak widać nie brakuje chętnych do zrobienia z siebie idioty za pieniądze.

  2. Psychiatria zna tę jednostkę chorobową! Powinna siedzieć w Kocborowie, Morawicy, Toszku, Branicach lub innym psychiatryku a nie biegac po ulicach. Dziś 74 Rocznica Powstania Warszawskiego! CHWAŁA BOHATEROM!!! Gdyby Polska miała taką mlodzież jak ten przygłup i inni od zaKODowanych, POmylonych i NOwoczesnych polakożerców to niemcom by zardzewiały lufy od czołgów i karabinów – bo Warszawę wzięliby bez jednego wystrzału a garscią srebrników kupiliby POparcie dla swojej okupacji Warszawy i Polski!

  3. Sztuka nowoczesna zrywająca z tradycyjnymi wzorcami. Artyści awangardowi i niekonwencjonalni. Przedstawiciele świeckiej młodzieży wychowanej przez Gazetę Wyborczą itp. Talent nie jest szczególnie potrzebny. Najważniejsza jest manifestacja swoich poglądów. Sztuka, która pewnością zadowoli posła Mieszkowskiego miłośnika spektaklu „Klątwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.