Portal informacyjno-historyczny

Dziennikarka nie mogła uwierzyć. Premier Czech wyjaśnił bardzo prosto stosunek swojego kraju do imigrantów z Afryki (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Andrej Babiš od grudnia 2017 roku jest premierem Czech. Jego rząd mówi zdecydowane ,,nie” przymusowemu przyjmowaniu imigrantów, z czego musi mocno tłumaczyć się lokalnym mediom. Jednak nie zamierza ukrywać powodów, dla których Czesi mówią stanowcze ,,nie”.

Dziennikarka próbowała się dowiedzieć, dlaczego nie ma imigracji z krajów afrykańskich i oburzała się, dlaczego akurat nie z tych krajów, o których mówi. Babiš tłumaczył, że to czeskie firmy wybierają sobie same pracowników.

– Nie chcą zatrudniać ludzi pochodzących z krajów czarnej Afryki. Chcą ludzi z Ukrainy, Serbii, Mongolii i innych krajów. Mają prawo wyboru

– podkreślał, dodając, że imigranci, którzy trafiają z Afryki do Włoch nie chcą pracować, przyjeżdżając jedynie po zasiłki. Premier mówił też, że w przemycaniu imigrantów bierze udział mafia. Dziennikarka nie mogła uwierzyć, pytając, skąd o tym wie. Babiš przypominał, że to oficjalne dane Europolu, wg których mafia zarobiła na procederze 5,7 mld euro.

(9395)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę