Dramat w trzech aktach: ,,tłum” na manifestacji KOD-u próbuje ułożyć napis z literek. Efekt? Internet się śmieje… (wideo)

w Humor


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Miejsce zdarzenia: Suwałki. Aktorzy: zwolennicy KOD-u. Cel: wyrazić sprzeciw wobec panującego w Polsce reżimu. I tu zaczynają się schody. Bo o ile wiadomo, że opozycja walczy o godność, to pytanie brzmi: jak to napisać.

12 osób (słownie: dwanaście) zebrało się na rynku w Suwałkach, by zademonstrować swój sprzeciw wobec faszyzacji kraju, reformie sądów, prawu aborcyjnemu, nielegalnym ustawom, Jarosławowi Kaczyńskiemu (niepotrzebne skreślić). Jak to najlepiej wyrazić? Autorzy mieli plan. Chodziło o ustawienie ,,tłumu” wyposażonego w literki w mówiący wszystko napis: ,,godność”. Wśród uczestników zgromadzenia zapanował popłoch. O ile za początek wyrazu KOD-owcom należą się oklaski, to końcówka godnoćsi (pardon: godności) prezentowała się mniej efektownie. ,,Ć” rywalizowało z ,,Ś”, żeby nie zająć ostatniego miejsca i ku zgrozie internautów wygrało. Efekt:

Godnoćś

Wszystko przy podniosłej muzyce i równie patetycznych słowach (w tle łopocące flagi Unii Europejskiej i Polski – kolejność nieprzypadkowa). Wrażenie psuł jedynie głośny śmiech internautów.

(9718)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Tagi:
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.