Szydziła i z religii, i z niektórych polityków. Spotkała ją przykra niespodzianka. Poszło o ten film. Teraz błaga fanów (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Była działaczka Nowoczesnej drwiła i z religii, i z polityków PiS-u, oburzała się, że chłopcy w przedszkolu przebierają się za policjantów… Teraz alarmuje swoich fanów, że dostała wezwanie z policji jako podejrzana. Apeluje o pomoc prawnika.

Chodzi o to, że w jednym z prześmiewczych filmików użyła logotypu TVP. Zgodnie z pismem użycie było nieautoryzowane. Wystosowała więc  specjalny apel do swoich fanów, dodając: ,,Prawnik mile widziany!”.

W piśmie mowa m.in. o klipie ,,Pała Plus”:

(36629)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. Drwienie z religii jest Ok – z religii powinno sie drwić gdyż zaczadza ludzkie mózgi. Natomiast podszywanie sie pod czyjś biznes to inna sprawa.

  2. Nie wiem, co ona tam gadała o religii i nie chce mi się szukać, chociaż jestem ateistą to niby powinienem, nie? No raczej nie… bądźmy poważni i szanujmy się. W każdym razie, widziałem ją w jakimś filmiku z demonstracji KOD-ziarzy gdzie „odgrywała” Kaczyńskiego. Ogólnie żenada. Ale to akurat standard w Nowoczesnej. Kaczyńskiego jest na prawdę za co krytykować – za uległość, czy wręcz czołobitność wobec żydów i banderowców, za pozorowane działania, za propagandę o wstawaniu z kolan, a tak naprawdę zmienienie tylko pana przed którym się klęczy, jednocześnie mówiąc o podmiotowości i rzucając pustymi hasełkami o patriotyźmie itd. Ale trzeba rozróżniać krytykę, od pajacowania i manipulacji. Już sam tytuł „Pała Plus” dużo mówi o poziomie intelektualnym autorki i tego w jakiej rzeczywistości żyje. Nawet nie chce mi się tego włączać, bo szkoda czasu. O trzymaniu ze zdrajcami, bo za takich uważam Nowoczesną, KOD i PO, nawet nie wspomnę.

    PS. Do redakcji: zmieńcie to kretyńskie reCAPTCHA na coś ludzkiego, bo przecież szlag może człowieka trafić, gdy trzeba to klikać po kilka razy z rzędu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.