Portal informacyjno-historyczny

fot. Wikipedia / screen Twitter

,,Wywalimy do kosza cały ten PiS-owski chłam”. Odważna zapowiedź Dariusza Rosatiego i ostre odpowiedzi historyków

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Europoseł Dariusz Rosati (Platforma Obywatelska) zapowiedział, że ustawa degradacyjna, która zakłada pozbawiania stopni wojskowych osób i żołnierzy rezerwy, którzy w latach 1943-1990 swoją postawą „sprzeniewierzyli się polskiej racji stanu”, trafi do kosza. Warunek? Zwycięstwo w wyborach.

Rzecznik PiS Beata Mazurek, poinformowała o przyjęciu ustawy przez Sejm.

Dariusz Rosati jest jednak zdania, że jej żywot będzie krótki.

Zapowiadam. Wygramy wybory i wywalimy do kosza cały ten PiS-owski chłam. Nie będzie odpowiedzialności zbiorowej, nie będzie odbierania praw nabytych, nie będzie łamania Konstytucji, koniec z majaczeniem o komunie w Polsce w 2018 roku

– napisał na Twitterze.

Odpowiedzialność zbiorowa? Na takie postawienie sprawy zareagował prof. Sławomir Cenckiewicz:

Nie był w tym odosobniony:

Głos Rosatiego nie jest jedyny. Leszek Balcerowicz posuwa się nawet do takich twierdzeń.

Sama postać gen. Jaruzelskiego jako sztandarowej postaci objętej ustawą była komentowana tak:

Tymczasem głosowanie w Sejmie wyglądało tak:

fot. Twitter.com/Anna1Kwiecien

(7903)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

12 komentarzy

  1. Rosati tyle znaczy obecnie w polityce, co radziecka pralka „Wiatka” wygrana przez Wałęsę w Totolotka.

  2. To Pan jest odpowiedzialny za zniknięcie kasy z FOZU- przypominam, jasne jest, że agent umożliwił skok na kasę innym agentom tz z WSI.

  3. Wywalimy cały ten chcłam, ale to nie znaczy że dpóścimy znowu to zydowskie gówno jak Cimoszka, Rossati czy balcerowicz… was się powywiasza ..

  4. Żydzi nieformalnie faktycznie dokonali zamachu na państwo Polskie stając się kastą uprzywilejowaną. Fakt, że praktycznie zdominowali wszelkie agendy rządowe i medialne dowodzi, że działalność ta ma charakter mafijny czego dowodem jest chociażby ustawia z dnia 20 lutego 1997 r. o stosunku Państwa do gmin wyznaniowych żydowskich w Rzeczypospolitej Dz.U. 1997 Nr 41 poz. 251 – Praktycznie nikomu nie znana ustawa w praktyce daje Żydom większe prawa niż Polakom, ponieważ sprowadza się do utrzymywania Żydów z podatków Polaków (szerzej na str. 6 – żydokracja) .
    Wszelkie nieformalne grupy tu etniczna, które podstępem dążą do zdobycia władzy w Polsce – tutaj wręcz osiągnęły swój cel – są sprzeczne z art.13 Konstytucji „Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa”.
    Żydzi utajnili swe struktury i członkowstwo zmieniając nazwiska oraz podstępnie przypisali żydowskie w istocie partie jako polskie, widoczne to jest dopiero w głosowaniach sejmu gdzie zawsze przedkładają interes Żydów nad interesem Polaków. Żydowskie rządy hojnie wydają pieniądze na podgrzewanie nienawiści rasowej w tym propagowaniem fałszu historycznego np. Jedwabne, żołnierze wyklęci czy chociażby wyimaginowanych zbrodni Polaków wobec Żydów. To przecież z pieniędzy polskiego podatnika opłacano i opłacają takich jak Lebionka, Cała, Śpiewak czy chociażby zagranicznych kłamców jak Aleksijewicz – 40 tys. złotych nagrody dla pisarki oskarżającej Polaków o współudział w Holokauście Żydów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę