Mateusz Morawiecki dosadnie podsumował Rostowskiego, Balcerowicza i Rosatiego za ich słowa o ,,drugiej Grecji” i ,,Armageddonie” w Polsce

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Na Mateusza Morawieckiego spada lawina krytyki ze strony byłych ministrów finansów. – Jan Vincent Rostowski wczoraj mówił, że ocenia pana poczynania gospodarcze na dwójkę. Leszek Balcerowicz mówił, że pana rządy to będzie druga Grecja. Dariusz Rosati też pana krytykował… – wyliczał Krzysztof Ziemiec w programie RMF FM.

Jakbyśmy zaproponowali tym tak zwanym ekspertom, pan Rostowski, pan Balcerowicz, pan Schetyna, bo to oni mówili o takich sprawach jak „Armageddon”, czy „druga Grecja” czy „budżet się nie zepnie”, czy „nie ma pieniędzy i nie będzie”, to powinniśmy im w tej metodologii ratingu wystawić C-, a więc krótko mówiąc: „szału nie ma”. […] Psy szczekają, karawana idzie dalej

– odniósł się Morawiecki, mówiąc, że nie oczekuje przeprosin.

https://www.facebook.com/100010735864356/videos/712635355770987/

W podobnym tonie komentował decyzję S&P o podwyższeniu ratingu Polski. W rozmowie z TVP Info poradził ekspertom, żeby ,,wrócili na pierwszy rok studiów ekonomii, bo tam może się czegoś nauczą”.

(3002)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. III RP niemal od samego początku idzie w kierunku zapaści gospodarczej, czasem szybciej czasem wolniej. Budowa socjalizmu zawsze kończy się katastrofą. Nowa trochę inna wersja zwana trzecią drogą nic nie zmieni. Widzi to każdy mający oględne pojęcie o gospodarcze. Niestety PiS tego nie widzi(albo kłamie) i z zapałem powoli buduje nowy socjalistyczny raj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.