Mateusz Morawiecki dosadnie podsumował Rostowskiego, Balcerowicza i Rosatiego za ich słowa o ,,drugiej Grecji” i ,,Armageddonie” w Polsce

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Na Mateusza Morawieckiego spada lawina krytyki ze strony byłych ministrów finansów. – Jan Vincent Rostowski wczoraj mówił, że ocenia pana poczynania gospodarcze na dwójkę. Leszek Balcerowicz mówił, że pana rządy to będzie druga Grecja. Dariusz Rosati też pana krytykował… – wyliczał Krzysztof Ziemiec w programie RMF FM.

Jakbyśmy zaproponowali tym tak zwanym ekspertom, pan Rostowski, pan Balcerowicz, pan Schetyna, bo to oni mówili o takich sprawach jak „Armageddon”, czy „druga Grecja” czy „budżet się nie zepnie”, czy „nie ma pieniędzy i nie będzie”, to powinniśmy im w tej metodologii ratingu wystawić C-, a więc krótko mówiąc: „szału nie ma”. […] Psy szczekają, karawana idzie dalej

– odniósł się Morawiecki, mówiąc, że nie oczekuje przeprosin.

https://www.facebook.com/100010735864356/videos/712635355770987/

W podobnym tonie komentował decyzję S&P o podwyższeniu ratingu Polski. W rozmowie z TVP Info poradził ekspertom, żeby ,,wrócili na pierwszy rok studiów ekonomii, bo tam może się czegoś nauczą”.

(2929)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. III RP niemal od samego początku idzie w kierunku zapaści gospodarczej, czasem szybciej czasem wolniej. Budowa socjalizmu zawsze kończy się katastrofą. Nowa trochę inna wersja zwana trzecią drogą nic nie zmieni. Widzi to każdy mający oględne pojęcie o gospodarcze. Niestety PiS tego nie widzi(albo kłamie) i z zapałem powoli buduje nowy socjalistyczny raj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.