Portal informacyjno-historyczny

Występ biskupa Długosza podzielił wiernych. Hitowe nagranie wywołało wiele komentarzy (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Czy tak można trafić do wiernych? W sieci furorę robi występ biskupa Antoniego Długosza, który postanowił w nietypowy sposób zwrócić się do parafian. Publikująca nagranie organizacja Pobudka pytała: Czy później można się dziwić, że w seminarium Archidiecezji Częstochowskiej nie ma ani jednego chętnego kandydata na nowy rok studiów? Internauci byli dużo bardziej podzieleni.

Oto wideo, które wzbudziło kontrowersje:

Najpopularniejszy komentarz pod nagraniem jednak wyrażał aprobatę dla występu biskupa. Inni z kolei pytali, czy taniec i śpiew to coś złego. Publikująca nagranie organizacja Pobudka odpowiadała:

protestantyzacja Kościoła i pląsanie w Kościele przynoszą swoje wymierne i dostrzegalne owoce – w częstochowskim seminarium ZERO nowych powołań (po raz pierwszy w historii tego seminarium)

To nie pierwszy taki występ biskupa:

A jakie jest Wasze zdanie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

(1417)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Nie ma się co dziwić. Tajemnicą poliszynela było że w seminarium sosnowieckim które połączono kilka lat temu z częstochowskim nie było ani jednego heteroseksualisty. Od rektora po kleryków pierwszego roku.
    Hetero się więc boją o pośladki a homo… homo stali się moralni i nie chcą być zakłamanymi kórwami w tej parszywej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę