Szokujące zeznania policjantów w głośnej sprawie wnuka Lecha Wałęsy. Kopnął policjantkę, a potem… ,,Nie wiecie kim ja jestem, dziadek załatwi mi takich adwokatów, że…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

– Nie wiecie kim ja jestem, dziadek załatwi mi takich adwokatów, że nic mi nie zrobicie – takie słowa miał wypowiedzieć Dominik W., wnuk Lecha Wałęsy. Tak zeznał jeden z funkcjonariuszy przed sądem. Wnuk Wałęsy jest oskarżony m.in. o spowodowanie zagrożenia katastrofą w ruchu lądowym.

O sprawie informuje m.in. Radio Gdańsk i Super Express. Mający ponad 2 promile alkoholu we krwi mężczyzna miał straszyć policjantów.

Był agresywny, wyzywał nas. Mówił, że nie wiemy, z kim zadzieramy, i że jego dziadek da mu takich adwokatów, że wszystko załatwią

– oto fragment zeznań przed sądem, które złożyli policyjni funkcjonariusze. Nieposiadający prawa jazdy mężczyzna bez prawa jazdy usiadł za kierownicą samochodu.

Jechał volkswagenem od krawężnika do krawężnika, wjeżdżał na chodniki, uszkodził dwa auta. Potem porzucił auto na środku jezdni i usiadł na przystanku autobusowym. Tam zatrzymali go policjanci

– opisuje ,,SE”.

Poprzez sposób kierowania tym pojazdem, także wykonywanie manewrów, skutkujące uderzeniem w inne samochody, wjeżdżanie na chodnik, czym zmuszał pieszych do ucieczki, sprowadził bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym. Ponadto Dominik W. jest oskarżony o cztery inne przestępstwa, które mają związek z czynem głównym

– wyjaśnia prokurator.

Wyzywał nas od policyjnych k…w i pisowskiej policji. Kopnął mnie w udo

– przyznaje jedna z policjantek. W. na sali sądowej przyznał, że była to ,,głupota”.

źródło: Super Express / Radio Gdańsk / TVP Info

(4099)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.