Portal informacyjno-historyczny

fot. screen YouTube

Policja żąda odebrania immunitetu Scheuring-Wielgus! Jest oficjalne pismo

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Policja wystosowała pismo do Marszałka Sejmu, w którym domaga się odebrania immunitetu posłance Joannie Scheuring-Wielgus. Powód? Naruszenie prawa podczas protestu przeciwko pedofilii w Kościele Katolickim.

Marek Kuchciński otrzymał pismo od Jarosława Szymczaka, Komendanta Głównego Policji, w którym czytamy, że podczas protestu przed bramą wejściową do bazyliki katedralnej św. Jana Chrzciciela w Toruniu Scheuring-Wielgus wywiesiła plakat z hasłem ,,Baby Shoes Remember. Stop pedofilii”. Posłanka zrobiła to bez stosownej zgody osoby zarządzającej miejscem.

Jeśli mam być karana za to, że stoję po stronie ofiar a nie sprawców i ujawniam przypadki księży pedofilów to jestem z tego dumna. Z immunitetem czy bez NIE ODPUSZCZĘ!

– zapowiada posłanka. Internauci pytają w komentarzach, czy z równą gorliwością zajmie się ściganiem pedofilii wśród osób świeckich.

Sprawą jest też oburzony Ryszard Petru.

Za wywieszenie dziecięcych bucików i ściganie pedofilów polskie państwo chce ukarać i odebrać immunitet @JoankaSW. Panie ministrze @jbrudzinski, powinien Pan jak najszybciej wycofać wniosek pana podwładnego

– napisał na Twitterze.

źródło: wMeritum.pl

(5537)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę