Szokująca opinia na temat pedofilii. Profesor Płatek mówi, kto dopuszcza się takich czynów. To nie pierwsza podobna wypowiedź… (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Prof. Monika Płatek, znana ze swoich wypowiedzi na temat feminizmu, wygłosiła nietypową opinię na temat pedofilii. Podczas wykładu organizowanego przez KOD twierdziła, że to… normalni mężczyźni lub kobiety wykorzystują seksualnie dzieci.

Oto cała opinia:

Większość ludzi, która wykorzystuje dzieci do seksu, większość ludzi w Kościele, która nadużywa dzieci, to nie są żadni pedofile, to są normalni mężczyźni. To są mężczyźni, bądź kobiety, które mogłyby mieć normalne stosunki seksualne, tylko z racji bardzo kiepskiego wychowania… Przecież ci mężczyźni w trakcie przygotowania do bycia księdzem są narażeni na to, że się ich pozbawia umiejętności komunikowania, wchodzenia w relacje z drugim człowiekiem

– podkreśliła.

To nie pierwsza taka opinia profesor:

Wcześniej o prof. Płatek zrobiło się głośno, gdy twierdziła, że w związkach homoseksualnych rodzi się więcej dzieci niż w normalnych rodzinach.

źródło: Nczas.com / wPolityce.pl

(4655)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. No jeżeli uwzględnić medyczną definicję pedofilii to częściowo ma racje bo obcowanie np z 13-14 latkami jest czynem zabronionym a nie pedofilią ale prasa na siłę robi z tego akt pedofilii. No i należało by też zdefiniować pojęcie normalni ludzie bo dla tej pani homosie są normalni

  2. Ty Płatek ,lepiej ty powiedz ile dzieci rodzi się z małżeństw pedalskich.Ty chyba z tego zrobiłaś profesure.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.