Sensacyjne doniesienia niemieckiej prasy po sekcji zwłok: Polak do ostatniej chwili walczył, by zapobiec tragedii. Dlatego zginął

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W szoferce ciężarówki doszło najprawdopodobniej do walki między zamachowcem a polskim kierowcą ciężarówki, który żył do ostatniej chwili – informuje niemiecki Bild, powołując się na wyniki sekcji zwłok.

Bild powołuje się na doniesienia swojego informatora, który twierdzi, że Polak siedział w kabinie, gdy nagle doszło do szamotaniny. Terrorysta zadał Polakowi wiele ciosów nożem po tym, jak ten chwycił za kierownicę, by zapobiec tragedii.

Bild pisze:

Polak chciał chronić życie ludzi. Ciężarówka się zatrzymała, a zamachowiec zastrzelił Łukasza U. i pojechał dalej. Trup kierowcy został znaleziony w szoferce.

Polak planował wyładować towar w Berlinie i wieczorem zameldować się z powrotem w Polsce. Jak podkreślają Niemcy, Polak przyjechał zbyt późno, dlatego wyładunek został przesunięty na kolejny dzień. Tymczasem tak opisywał to właściciel firmy – WIĘCEJ:

,,Wystarczyłaby odrobina dobrej woli ze strony niemieckiej i nic by się nie stało. Ale Niemcy mają swoje podejście do Polaków…” [WIDEO]

(20351)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.