Portal informacyjno-historyczny

,,Wystarczyłaby odrobina dobrej woli ze strony niemieckiej i nic by się nie stało. Ale Niemcy mają swoje podejście do Polaków…” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Właściciel firmy spedycyjnej Ariel Żurawski, do którego należała ciężarówka, która wjechała w tłum ludzi na jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie, tłumaczył, że do całej tragedii mogło nie dojść.

Mówił również:

Ręce opadają. Przyjechał dzisiaj rano, zapytać się, czy go rozładują, Niemcy powiedzieli, że nie, że musi czekać do jutra do 8 rano, wtedy mają okienko wolne, gdzie mogą go rozładować. Zapytał się, czy może się ustawić u nich na parkingu, pani z biura bardzo sympatyczna powiedziała, że na terenie firmy nie może, może się ustawić przy ogrodzeniu przy firmie i tam poczekać do rana. Tak zrobił, wyjechał, ustawił się i czekał.

Wiadomo też, że aresztowany kierowca to Pakistańczyk, który przybył do Niemiec w lutym 2016 jako uchodźca.

Co ciekawe, niemieckim mediom wystarczyła chwila, by zidentyfikować (błędnie) narodowość sprawcy ataku:

Tymczasem to martwy mężczyzna znaleziony w kabinie ciężarówki to właśnie Polak – potwierdziła ostatecznie nad ranem niemiecka policja.

Inaczej odbywało się to, gdy sprawcami ataków byli islamiści:

(67138)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Jak tylko sie dowiedzialem o zamachu, sprawdzilem z zona prase.
    40 min od zdazenia nie bylo juz mowy o Polskim sprawstwie. Informacje dopiero zaczynaly sie pojawiac w mainstraemie Niemieckim.
    Nie szerzcie nienawisci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Idź na górę