Portal informacyjno-historyczny

To nie są obrazki ze szpitala psychiatrycznego. Prawdziwy seans nienawiści niczym z Orwella. Zwolennicy przyjmowania imigrantów vs Donald Trump [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Seanse nienawiści znamy z powieści George’a Orwella „Rok 1984”. Na ekranie pojawiała się znienawidzona osoba i stawała się obiektem werbalnych ataków ze strony widowni. Podobną sytuację mogliśmy zaobserwować w San Diego (USA). Rolę Emmanuela Goldsteina pełni Donald Trump.

Seans nienawiści zorganizowało stowarzyszenie walczące o prawa imigrantów American Friends Service Committee (AFSC). Widowni zaprezentowano nagranie z Donaldem Trumpem – jego przemówienie o stanie państwa (State of the Union address). Publiczność zareagowała jeszcze bardziej żywiołowo niż w książce „Rok 1984″. Zaczęła ciskać obuwiem w ekran, zachęcana przez prowadzącego spotkanie. Aktywiści i imigranci czują się ,,dyskryminowani” przez Prezydenta, a ,,seans nienawiści” postrzegają jako rodzaj terapii.

 

A tak wygląda fragment ekranizacji książki Orwella. Jak widać naśladowcy przerośli pierwowzór…

(3972)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę