Portal informacyjno-historyczny

Co oni robią? Pojawiło się nagranie tuż po katastrofie w Smoleńsku. Budzi liczne spekulacje [WIDEO]

w III RP


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

– Te materiały i te wyniki badań, którymi dzisiaj dysponujemy, pozwalają z pewnością stwierdzić, że to nie był wypadek – mówił Antoni Macierewicz na antenie TV Republiki. Tymczasem w sieci pojawiło się nagranie, które budzi liczne spekulacje.

Na pewno doprowadzę do końca zadanie wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej; raport podkomisji, który zostanie przedstawiony na wiosnę będzie w pełni wiarygodny i oparty wyłącznie na materiałach dowodowych

– zapowiada minister obrony narodowej.

Jednocześnie do sieci trafiło nagranie, które ma pokazywać to, co działo się pięć minut po katastrofie. Rosyjscy żołnierze przenoszą pionowy statecznik. Internauci spekulują, czy w ten sposób starano się maskować ślady.

Ciemny obrazek ma wynikać ze słabej jakości nagrania:

Jeszcze nie tak dawno cała Polska żyła koszmarnymi zaniedbaniami związanymi z pochówkiem ciał ofiar. Czy to wideo pokazuje, że Rosjanie równie intensywnie ,,pracowali” na miejscu katatrofy? Odpowiedź być może poznamy na wiosnę, kiedy komisja Antoniego Macierewicza ma definitywnie wyjaśnić sprawę.

(24521)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę