Portal informacyjno-historyczny

Prezydent Czech nie bawi się w dyplomację z Brukselą. ,,Powiem coś, co się nie spodoba, ale gdyby doszło do najgorszego…”

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Prezydent Czech Miloš Zeman nie zamierza podporządkowywać się dyktatowi unijnemu w sprawie imigrantów. Zapowiedział, że nasz południowy sąsiad prędzej zrzeknie się dotacji, niż pozwoli na przyjazd imigrantów.

Powiem coś, co się nie spodoba, ale gdyby doszło do najgorszego, zawsze lepiej jest zrezygnować z europejskich dotacji, niż wpuścić migrantów

– zapowiedział.

To rekcja na decyzję Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, która uznała skargi Słowacji i Węgier na przymusową relokację uchodźców za bezzasadne.

Unia Europejska, grożąc odebraniem dotacji, będzie nas zmuszać, abyśmy przyjęli kilka tysięcy muzułmańskich migrantów. To nie są Ukraińcy, Wietnamczycy, ale islamscy migranci, których kultura jest różna od naszej

– mówił Zeman.

Minister spraw wewnętrznych Milan Chovanec wcześniej oświadczył, że rząd nie przyjmie żadnego uchodźcy poza tymi, którzy już do Czech trafili, czyli… dwunastoma osobami.

źródło: Prague Monitor

(22797)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

9 komentarzy

 1. Mam mieszane myśli. Z jednej strony Unia fajna bo daje kasę na wielkie projekty, brak granic, ceł itp. Wtedy Unia jest OK. Z drugiej strony gdy Unia wymaga o nas wyrzeczeń to już nie jest ok a wręcz jest BE. Po prostu zawsze jest coś za coś. Nic nie ma za darmo.

  • Jerzy wchodząc do UE nie było mowy o przyjmowaniu ludzi z dalekich odległych zakątków. Polska polityka jest dobra – pomagać na miejscu. Tu nie o imigrantów chodzi a o zniszczenie Europy. Zobacz jaka jest reakcja zachodu na zamachy – zerowa. Silą się tylko na słanie nieszczerych wyrazów współczucia i nic więcej nie robią.Wyłącz TVN,Polsat, odłóż do śmietnika Wyborczą i inne wrogie media i włącz samodzielne myślenie

  • No to nie znasz całej historii EU. Po 89 właśnie EU nas oszukała i zniszczyła nam cały przemysł. Nie dosyć ze EU tak naprawdę powstała na fundamentach 3ej rzeszy która nas ograbiła, to jeszcze potem nam EU popsuła przemysł i dalej psuje. Pamiętaj, EU nigdy i przenigdy nie będzie chciała dobrze dla Polski, od zawsze robi jej źle. Niemcy wybielają swoja historie na nasz koszt. Chyba po to żeby się przypodobać imigrantom, po to żeby imigranci myśleli ze to Polska napadła na Niemcy. Zachodnia EU zniszczyła kraje tych imigrantów, a EU teraz chce by polska wypiła Piwo które EU sobie naważyła. Imigranci tu przychodzą z krwawym odwetem, za zbombardowane domy i rodziny poprzez Anglię, Francję, Niemcy, Rosję i Amerykę.

  • jeszcze jedno, Poszukaj se na youtube: Krzysztof Karoń – Komunistyczne kłamstwa w Deklaracji Rzymskiej 2017

  • Jerzy . Człowieku myśl trochę ! Weź do swojego domu kilku arabów a zobaczysz co cię spotka i twoją rodzinę ! Nie widzisz co robią na zachodzie ?! Lepiej uciekać z tej Unni niż przeżywać to co mają ludzie na zachodzie . Kasa za szambo takie jak w zachodnich krajach to jakbyś podpisał cyrograf z diabłem !

 2. Kraje grupy wyszechradzkiej wyjdzmy z UE i nie płacimy ani centa i mogą nas w dupę pocałować.

 3. No i czym te unijne gnidy będą teraz szantażować. Brawo prezydencie Czech. Ciekawi mnie odpowiedź UE bo wydawało im się że dotacje to wszystko i bez nich państwa sobie nie poradzą

 4. Nas też to czeka. Ale właściwie teraz na czysto to mało dostajemy dotacji z unii. Większość środków to nasze pieniądze okrojone przez brukselskich stołkowych psujów powietrza.

 5. Zdravím bratry Poláky máte stejné vidění na svět jako já, jen mi vadí že spousta Poláků štve proti Ruské federaci a pouští do země ty Americké vrahy kde je ta Vaše svoboda. papeženci diktují politiku státu a Polsko se zadlužuje čim dál více. Ještě nedávno pracovalo v Rusku 8,000,000 poláků a někteří požádali o změnu občanství. Dává přednost Ukrajině kde pravý sektor vydírá Ukrajince a Porošenko ta zmije neví co jen ukrást naposledy Krýmský poklad . Zvažte názor na Rusko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę