Portal informacyjno-historyczny

fot. screen Youtube / zdjęcie ilustracyjne

Po morderstwie prezydenta Adamowicza kolejne zatrzymania. Minister ostrzega

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Szef MSWiA Joachim Brudziński poinformował, że policja dokonała zatrzymania trzech osób, które po ataku na Pawła Adamowicza wzywały do morderstw.

Wczoraj @PolskaPolicja zatrzymała trzy osoby które wzywały do kolejnych morderstw. Jedni to pewno zwykle internetowe trolle, naiwnie liczący na anonimowość. Inni to niezrównoważeni psychicznie.Apeluję do wszystkich „podgrzewających” emocje o rozsądek, rozwagę i odpowiedzialność

– napisał na Twitterze.

Wśród osób obwinianych przez zwolenników opozycji o podgrzewanie nastrojów jest Barbara Piela, autorka słynnych ,,plastusiów”. Na swoim profilu w mediach społecznościowych cytuje ona liczne groźby pod jej adresem.

Tymczasem emocje sięgają zenitu. Dziennikarze ferują już wyroki:

Retoryka często zależy od wydarzenia:

(4433)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Wydaje mi sie, ze wobec calkowitej niewydolnosci tak zwanego „wymiaru sprawiedliwosci”, ktory dopuszcza zeby zlodzieje piastowali najwyzsze urzedy, ludzie zaczeli wymierzac sprawiedliwosc wlasnorecznie.
    Jest to logiczne nastepstwo dlugoletniego braku jakichkolwiek reakcji t.zw. „polskiego rzadu” na plage rozkradania i marnotrawienia panstwowego mienia i pieniedzy.
    Natomiast pogrozki w stosunku do internautow „podgrzewajacych emocje” moga tylko wywolac odwrotny skutek. Moga oni przejsc do konspiracji, zamiast otwarcie mowic co o tym mysla.
    Apele i nawolywanie do zachowywania rozsadku czy odpowiedzialnosci nalezy kierowac przede wszystkim do organow panstwowych, ktorych brak reakcji doprowadzil do morderstwa jednego z wielu zlodziei usadowionych na wysokich stolkach.
    Moze wreszcie doczekamy sie rozliczenia zlodziei z Warszawy, Lodzi, Wroclawia, Krakowa i wielu innych miast w Polsce. Jezeli w dalszym ciagu zlodziejstwo bedzie uchodzilo bezkarne, ludzie moga brac przyklad z mordercy z Gdanska. Wezcie sobie to pod uwage.

  2. Zgadzam się w 100% . Oczywiście nie popieram takiego rodzaju samosądu, ale ignorancja władzy wobec złodziejstwa w Polsce jest porażająca. Najgorsze, że ludzie są zaślepieni informacjami ze stronniczych mediów i nie mają ostatecznie pojęcia o faktycznej rzeczywistości jaka panuje w naszym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę