Portal informacyjno-historyczny

fot. screen Youtube

,,Obywatel UE to moja nowa ksywa”. Znany aktor zaskoczył swoich fanów. Ostatnie wydarzenia sprawiły, że rusza w Polskę, by przekonywać Polaków

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Popularny aktor Olgierd Łukaszewicz, którego wielu widzów zna z ,,Seksmisji” przyznał w rozmowie z Gazeta.pl, że wybiera się w objazd Polski, aby przekonywać ludzi do pozostania w Unii Europejskiej. – Zamierzam jeździć po Polsce. Obywatel UE to moja nowa „ksywa” – zapowiedział.

Aktor nie ukrywa, że wiele wydarzeń napełnia go niepokojem:

Mój opór budzi też fakt, że premier Beata Szydło zabrała unijną flagę z tła, na którym przemawiała, unieważniając fakt przynależności Polski do Wspólnoty. Autentycznie byłem przerażony, gdy młody człowiek podarł w Sejmie unijną flagę i otrzymał brawa. I przeraziłem się tych ludzi, którzy powiesili na szubienicach portrety eurodeputowanych. Powinna być natychmiastowa radykalna niezgoda rządzących na tego typu działania. Po uroczystościach na cześć Hitlera organizacja, która była ich inicjatorem, powinna być zdelegalizowana, a do dziś nie jest

– powiedział aktor, który jest również założycielem fundacji ,,My obywatele Unii Europejskiej”. Przekonuje ona Polaków, że nawet nasi przodkowie marzyli ,,o zintegrowanej i pokojowej Europie”. Łukaszewicz przechodzi zatem od słów do czynów:

Zamierzam jeździć po Polsce. Obywatel UE to moja nowa „ksywa”. W najbliższym czasie będę w Lesznie Wielkopolskim, potem w Poznaniu, Chorzowie i Radomsku. Oczywiście opowiadam o moich filmach, ale potem następuje wyraźnie oddzielona część, podczas której rozkładam kupiony przeze mnie roll-up i opowiadam o Unii Europejskiej

– zapowiada, dodając, że robi to dla swoich wnuków. W inicjatywie pomaga mu zięć, który pełni w jego fundacji funkcję prezesa zarządu.

Łukaszewicz zagrał w takich filmach jak Seksmisja, C.K. Dezerterzy, Kingsajz, Awantura o Basię, Katyń, Generał Nil, czy Wyklęty. Od 2011 jest prezesem Związku Artystów Scen Polskich (ZASP).

źródło: Gazeta.pl

(4664)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. juz w sexmisji zyl na innej planecie, wydaje mi sie, ze demencja by byla praktyczniejsza dla niego jak debilizm za ktorym podaza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę