Liroy zdobył serca widzów. Popisowo ucisza posłów PO i Nowoczesnej na antenie TVN. ,,Z donosicielami tak bywa…” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski/Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Piotr Marzec ,,Liroy” mówi innym politykom wprost, co myśli. Jego ostatnie wystąpienie na antenie TVN 24 zdobyło dużą popularność, kiedy powiedział posłom PO i Nowoczesnej niekoniecznie to, co chcieliby usłyszeć.

Jeżeli by pan tak dbał o interes Polski, jak pan dba o interes całej Unii Europejskiej, to by było lepiej. Spory powinniśmy załatwiać między sobą, a nie przenosić gdzieś dalej. To co również PO robiło regularnie, przenosiło spory zagranicę. Ja wiem, że wy lubicie donosić. To mnie najbardziej przeraża jako osoby nowej w polityce, wszyscy lubią na wszystkich donosić. Z donosicielami tak bywa, że lubią chodzić i mówić

– powiedział do Adama Szłapki z Nowoczesnej.

Czemu wy nie potraficie prowadzić dialogu wewnątrz? Bo się oduczyliście go. Wy prowadzicie monologi, jak przychodzi do dialogu to uciekacie. Wy wolicie gonić królika niż go złapać. Ta polityka jest słaba, dlatego potrzebujemy zmiany dla ludzi. Mniej wyrachowanych, wyrafinowanych polityków, tylko normalnych ludzi, którzy wiedzą po co to wszystko jest. Wiedzą, że to jest dla nas, dla nas wszystkich na dole, że ma być lepiej dla tych na dole, że mają żyć lepiej z dnia na dzień, a nie słuchać w TV na kogo dzisiaj doniesiecie, a na kogo jutro. Nikt z Was dobrze nie robi dla tego kraju, a ile wy razy łamaliście Konstytucję?

– pytał retorycznie Liroy.

(21985)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.