Portal informacyjno-historyczny

Imigranci w Niemczech, w tym wielu nieletnich, znaleźli sobie szokujący sposób na życie. Stali się prawdziwą plagą w znanym miejscu Berlina [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Większość uchodźców nie garnie się do uczciwej pracy w Europie. Na szukanie stałego zajęcia decydują się nieliczni. Spora część szuka raczej nielegalnych źródeł zarobienia pieniędzy. Wśród nieletnich szerzy się prostytucja, a zarobione pieniądze nie są przeznaczone na polepszenie życia.

Jak informuje Deutsche Welle, to zjawisko stało się prawdziwą plagą w Berlinie. Młodzi uchodźcy, którzy w stolicy Niemiec postanowili zarabiać ciałem, świadcząc usługi seksualne, po zmroku oblegają park Tiergarten. Wielu z nich to jeszcze dzieci. Co więcej większość ma nakaz opuszczenia Niemiec i grozi im deportacja.

Okazuje się, że w większości przypadków prostytucja nie jest drogą do poprawienia warunków życia lub zapewnienia przetrwania.

Nałóg zmusza mnie do tego. Muszę zarobić na narkotyki

– wyznał 21-letni Farhad z Afganistanu, który trafił do Niemiec, bo chciał lepszego życia dla swojej rodziny i dla siebie. Teraz żałuje.

Jedynymi zadowolonymi z „nocnych uciech” Tiergarten mogą być klienci młodych uchodźców. Za niektóre usługi seksualne muszą zapłacić zaledwie 5 euro…

(12804)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę