Portal informacyjno-historyczny

Dominik Tarczyński i jego dziadek z NSZ Józef Albiński Dominik Tarczyński i jego dziadek z NSZ Józef Albiński

,,Chcę podziękować lewactwu…” Niezwykłe słowa posła Tarczyńskiego, który zdradził poruszającą rodzinną tajemnicę, sprowokowany atakami na niego. Te słowa 1 marca brzmią wyjątkowo… (wideo)

w Wiadomości z Polski/Żołnierze Wyklęci


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Poseł PiS-u Dominik Tarczyński czasem przywoływał postać dziadka Józefa Albińskiego, który miał być komendantem placówki NSZ. Z lewej strony sceny medialnej zdarzały się jednak głosy podważające takie twierdzenia. Parlamentarzysta postanowił sprawdzić prawdziwość rodzinnej historii.

Chcieli odebrać mi dumę z mojego dziadka, a Jemu odebrać godność i honor. Wyrządzili mi wielką przysługę

– napisał w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, poseł sprawdził dokumenty dziadka w IPN. Wynika z nich, że nie tylko służył w NSZ, ale był także komendantem placówki WiN po 1945 r.

– Nie wiedziałem, że ratował Żydów, wystawiając fałszywe dokumenty na polskie nazwiska i siostra tego Żyda była w jego oddziale podkomendną – była łączniczką. Nie wiedziałem, że do 1969 SB go rozpracowywało, ale donosił człowiek, któremu uratował życie. Nie wiedziałem, że najbliższy przyjaciel donosił na niego przez 25 lat. Dlatego ,,dziękuję” lewactwu – cześć i chwała bohaterom!

– powiedział Tarczyński.

Opublikował też dokumenty potwierdzające prawdziwość swoich słów:

(13273)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

9 komentarzy

  1. Brawo Panie pośle. Szacunek oddaję Panu za przodków ! Pan również podąża drogą którą trzeba dla Wolnej I Suwerennej Polski. Ps. Jest kilku mądrych ludzi t. Tarczyński, Jakubiak, Winnicki, Andruszkiewicz i w Was Panowie nadzieja rozprawić się z żydo bolszewicką hołotą tj. chociażby klan cimoszewiczów. Cześć i Chwała Bohaterom.

  2. Szacunek wielki, mój dziadek był w Konspiracyjnym Wojsku Polskim u „Warszyca” Stanisława Sojczyńskiego.

  3. PAN POSEŁ TARCZYNSKI MA SIĘ KIM POCHWALIĆ W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIMOSZEWICZOW. TO PIĘKNE, A WIEC CHWALMY SIĘ TAKIMI BOHATERAMI, BO NAPRAWDĘ MAMY KIM. BRAWO PANIE TARCZYNSKI I WIELKI SZACUN. POZDRAWIAM

  4. Niestety dziadek Tarczyńskiego był lewy. Dominik zataił kluczowe opinie o dziadku, który najwyraźniej żydów nie ratował a raczej im szkodził.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę