Nie w moim imieniu Nie w moim imieniu

,,Nie w moim imieniu”. Celebryci nagrali klip, który ma pokazać światu, że nie wszyscy popierają działania rządu. Wiadomo, kto za nim stoi (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W sieci opublikowano nagranie ,,Nie w moim imieniu / Not in my name”, w którym popularni aktorzy, celebryci i politycy odcinają się od działań polskiego rządu w zakresie polityki historycznej w sprawie Holokaustu. Jak zauważa ,,Do Rzeczy”, inicjatorem akcji był Bartłomiej Sienkiewicz, a w klipie możemy zobaczyć m.in. Agnieszkę Holland oraz Krystynę Jandę.

Przeciw polityce historycznej rządu protestują też m.in. Małgorzata Żochowska oraz Paweł Potoroczyn. Na nagraniu widzowie mogą zobaczyć takie napisy jak:

Polski rząd chce ustawą kontrolować historię Polski, przy protestach ofiar Holokaustu

oraz

Polski premier uważa, że Żydzi byli współsprawcami Holokaustu

Dostępna jest również wersja angielska nagrania.

Paweł Wroński z ,,Gazety Wyborczej” zdradził, że ruch społeczny ,,Nie w moim imieniu” zaistniał po to, ,,by w chwilach upadku udowodnić, że nie wszyscy w Polsce zidiocieli pod władzą PiS”.

Wszystko zaczęło się od Bartłomieja Sienkiewicza, który pochwalił się w rozmowie z Na Temat:

Po prostu skrzyknęliśmy się w kilka osób żeby zareagować na sytuację, w której jedynym komunikatem, jaki „wychodzi” z Polski do zachodniej opinii publicznej, do naszych sojuszników z USA, Izraela, UE, jest głos polskiego rządu. Głos, który tak naprawdę również przypisuje Żydom współsprawstwo Holokaustu, który zaprzecza oczywistym faktom historycznym, a w gestach symbolicznych emanacją tego głosu jest złożenie przez premiera Morawieckiego wieńca na płycie pamiątkowej poświęconej Brygadzie Świętokrzyskiej NSZ, która kolaborowała z Niemcami.

źródło: Do Rzeczy

(3404)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

5 komentarzy

  1. teraz wiecie dlaczego wyrzucali zydow z uniwerysytetow, blokujac im do nich dostep, czy tez pakowali do obozow, po prostu w zydowskiej mozgownicy nastepuje jakis proces ,cos co kaze mu wszystkich i wszystko nienawidziec i niszczyc, doprowadzajac spoleczenstwo, ktorego go zywilo do samolikwidacji. Wiele panstw bronilo sie przed tym i ich po prosdtu wyrzucali poza swe granice. Dlaczego my tego nie zrobimy.

  2. istny żydowski cyrk i żydowski rejwach…bo PiS (Posłuszni izraela Słudzy), to żydzi…Morawiecki i cały rząd, to żydzi…i teraz celebryci, czyli sami żydzi…jedni żydzi przeciwko innym żydom…i w tym całym sporze nie ma ani Polaków, ani Polskich głosów, a wszystkie (i za i przeciw i tak i siak) są wyłącznie głosami żydów…chociaż w tym sporze żydowsko-żydowskim nie ma Polaków (bo nie dopuszcza się głosu Polaków we wszystkich TV-ałkach, a tylko tzw. żydowskich ekspertów)…to ciągle słyszymy Polacy to, Polacy tamto, Polacy tak, Polacy siak…jednym słowem żydowskie jaja jak berety…

  3. Ktoś tu rzeczywiście zidiociał. Tylko pytanie czy nie jest to garstka oderwanych o rzeczywistości celebrytów. Czyli ludzi znanych tylko z tego, że są znani.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.