Portal informacyjno-historyczny

Bracia Golcowie nagrali piosenkę o tragicznej śmierci swojej 18-letniej cioci z NSZ. Nie spodziewali się liczby pomyj, jakie zostaną na nich wylane

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Bracia Golcowie nagrali 1 marca klip do filmu ,,Lawina”, który opowiada o tragicznej historii ich cioci Stasi Golec ps. „Gusta”.

Utwór, podobnie jak film, opowiada o walce Wyklętych na Podbeskidziu oraz okrucieństwie UB, które sięgało po wszelkie środki, aby zlikwidować partyzantów. Siostra ojca muzyków została zamordowana w wieku 18 lat w ramach prowokacji komunistycznych służb – ,,Lawina”.

,,Gusty” należała do oddziału Antoniego Bieguna ps. „Sztubak”, zgrupowania kpt. Henryka Flame ps. „Bartek”.

Funkcjonariusze UB podszywali się pod dowództwo Okręgu NSZ, namawiając partyzantów do wyjazdu na ziemie zachodnie. Zwabionych podstępnie rozstrzelano i wrzucono do bezimiennych grobów. Szczątki odnaleziono dopiero niedawno.

Tragiczna historia nie zrobiła wrażenia na zwolennikach KOD-u, którzy tak komentowali informację o nagrywanym teledysku (jego premiera ma mieć miejsce 15 marca). Oto screeny za profilem KOW z KOD:

 

 

 

(54434)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

10 komentarzy

  1. nie martwic sie takimi tekstami, tylko w dobie internetu, tych samo ujawnionych , pelnych nienawisci do Polski bandytow popierajacych komunizm, lewactwo, kod odkladac do specjalnego wora, a jak nastanie czas praworzadnosci, to bedzie sie ich wyciagac jak szczury z kanalu i do Berezy.

  2. Ta hołota, która tak lży Golców, bardzo udziela się rówież w obrażaniu ich na wiocha.pl oraz jbzd.pl.

  3. Mam podejrzenie,że ci z KOD-u to sami zdrajcy i sprzedawczyki ( nie używam ostrzejszych słów,choc mam je na języku) nie mający krzty polskości czy krwi w swoich żyłach,chyba,ze to krew Polaków!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę