Portal informacyjno-historyczny

foto ilustracyjne / screen Youtube

Niemiecki Dom Młodzieży odwołuje wycieczkę do Polski. Opiekunowie obawiają się o swoich podopiecznych-muzułmanów. Podają dokładne powody

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jak informuje Radio Zet, niemiecki Dom Młodzieży odwołuje przyjazd do Polski w ramach wymiany ze szkołą w Poznaniu. Powód? Jej podopieczni to głównie muzułmanie, a szkoła obawia się o ich bezpieczeństwo ze względu na ,,ataki na cudzoziemców w Polsce”.

Wycieczka miała odbyć się w ramach polsko-niemieckiej wymiany młodzieży pomiędzy Zespołem Szkół Budowlanych nr 1 z Poznania a Domem Młodzieży Cafe Oje z Krefeld. Christel Bähner-Hox, reprezentujący dom młodzieży z Krefeld, zwraca uwagę, że jego podopieczni to muzułmanie, w tym uchodźcy z traumatycznymi przeżyciami. Jak twierdzi, przyjazd do Polski stanowi zbyt duże ryzyko dla ich bezpieczeństwa, co tłumaczy licznymi atakami na cudzoziemców, mających mieć miejsce w naszym kraju.

Czy strona niemiecka ma się czego obawiać? Prof. Stanisław Żerko przypomina na Twitterze:

W Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni kolejny rok studiuje kilkudziesięciu studentów z Kataru, Kuwejtu i chyba ze Zjedn. Emiratów Arabskich. Codziennie wyjeżdżają do miasta, zwiedzają, bawią się, nawiązują kontakty. Nie słyszałem, by zdarzył się jakikolwiek incydent o podłożu rasistowskim

(10656)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

6 komentarzy

  1. i bardzo dobrze, ze nie przyjada, jeszcze bolszewiccy , ideologiczni zboczeni opiekunowie specjalnie kazali by im wziasc ze soba dywaniki i rozkladac na chodnikach, w ramach prowokacji.

  2. Nagłośnić na cały świat. Kto tu przyjeżdża uczciwie pracować, zwiedzać itp. i zachowuje się jak cywilizowany człowiek ten nie ma się czego obawiać

  3. I bardzo dobrze, niech info idzie w świat to pastowańce nie będą przyjeżdżać do nas nawet z wycieczkami.

  4. ODWOŁANIE ICH PRZYJAZDU DO POLSKI TO CUDOWNY LEK NA MOJA DUSZE, WSPANIAŁE I MYSLE, ZE WIĘKSZOŚĆ POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA CIESZY SIĘ SŁYSZĄC TAKI KOMUNIKAT.

  5. Bo to miała być wymiana Polsko- Niemiecka! A nie Polsko-arabska, to chyba proste i jasne. Może lepiej się stało że tu nie przyjechali bo jeszcze mogłoby im się tu spodobać i zechcieliby się tu kiedyś osiedlić-brrr…

  6. Pewnie Szkopy im powiedzieli, że Polacy będą im serwować wieprzowinę i polewać ich świńską krwią. Szwaby to Szwaby, pies ich wąchał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę