Znacie go z komicznych filmików KOD. Jest oskarżony o handel kobietami. ,,To jest szokujące, niesmaczne i przerażające” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jest liderem kapeli, która dba o oprawę muzyczną wieców Komitetu Obrony Demokracji. Wcześniej Konrad M. miał wiele innych zajęć. Nie wszystkie legalne. Niedługo zakończy się jego proces, w którym wraz z 14 innymi osobami jest oskarżony o handel kobietami.

M. jest dobrze znany wśród działaczy i sympatyków Komitetu Obrony Demokracji, chociaż sam członkiem tej organizacji nie jest. Udziela się jednak na wszystkich możliwych wiecach i manifestacjach, dbając ze swoją kapelą o oprawę muzyczną.

Trafianie w dźwięki nie jest jednak najpoważniejszym problemem Konrada M. „Rzeczpospolita” ujawniła, że od 6 lat toczy się proces, w którym muzyk KOD jednym z oskarżonych. Chodzi o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która werbowała kobiety w trudnej sytuacji materialnej i wysyłała je do pracy w nocnych klubach we Włoszech i Grecji. M. miał być liderem także tej „formacji”. Inny zarzut postawiony Konradowi M. dotyczy ograniczenia wolności innego człowieka i czerpania korzyści z uprawiania prostytucji przez inną osobę. Konrad M. zaprzecza tym oskarżeniom i uważa, że stał się ofiarą działań byłego Ministra Sprawiedliwość Zbigniewa Ziobry.

W Komitecie Obrony Demokracji nie bardzie chciano komentować tę sprawę. Przewodniczący Mateusz Kijowski zasłonił się ważnym spotkaniem. Krótkiego komentarza udzielił natomast „Rzeczpospolitej” Magdalena Filiks z zarządu KOD.

Uznaję zasadę domniemania niewinności. Dopóki nie jest skazany, to nie będę tego oceniała. Natomiast to, o co został oskarżony, jest dla mnie szokujące, niesmaczne i przerażające

– powiedziała działaczka Komitetu Obrony Demokracji.

Na 21 i 24 kwietnia w procesie Konrada M. zaplanowano mowy końcowe. Następnie zapadnie wyrok.

(1000)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.