Portal informacyjno-historyczny

Rolnik nie wytrzymał. Kiedy ekolodzy na czele ze słynną aktorką przyszli protestować na jego pole, sięgnął po gnojówkę… [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Angielski rolnik nie zważał na dorobek artystyczny Emmy Thompson. Słynną aktorkę i scenarzystkę, dwukrotną zdobywczynię Oscara, która wraz z ekologami przyszła protestować na jego polu, przegonił w bardzo ekologiczny sposób. Obrzucając obornikiem.

W kwietniu 2016 roku Emma Thompson została zaproszona na protest grupy Greenpeace. Ekolodzy weszli na prywatny teren rolnika z Loncarshire i spotkała ich niemiła niespodzianka.

Zirytowany rolnik, na którego polu znaleziono złoża gazu łupkowego, którego wydobycie chcieli zablokować Greenpeace, potraktował niechcianych gości gnojówką. Bojownicy ekologii, w tym Emma Thompson i jej siostra, nie byli zachwyceni tym w 100 procentach ekologicznym prysznicem.

(28256)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę