Portal informacyjno-historyczny

,,Zawsze wpadam w totalną euforię, jak go widzę”. Kayah ocenia Lecha Wałęsę. O Bronisławie Komorowskim mówi: ,,Mam do niego słabość…”

w Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Festiwal w Opolu stał się areną kolejnego starcia przeciwników rządu z jego zwolennikami. Artyści oskarżają TVP o cenzurę, druga strona odpowiada argumentem, że jest to tylko pretekst do otworzenia kolejnego frontu.

Artyści podnoszą również zarzut, że koncert stał się zbyt polityczny. Warto przypomnieć jednak, że jedna z inicjatorek bojkotu, czyli Kayah nie stroniła od deklarowania swoich sympatii politycznych i z chęcią występowała przed politykami, którzy obecnie są w opozycji. W 2015 r. poparła Bronisława Komorowskiego.

Brawo panie Prezydencie!
PS. Pamiętajcie ,że to moje zdanie i się całkowicie z nim zgadzam:-) Bo…mogę!!!!!!

– pisała rozentuzjazmowana po debacie, co spotkało się z olbrzymim oburzeniem części jej fanów.

Myślałem, że Kayah to mądra kobieta. Jak widać pomyliłem się skoro identyfikuje się z takimi ludźmi jak Bronisław Komorowski. Jeśli dla Pani ta debata jest powodem do oklasków dla obecnego prezydenta, to chyba ślepota i głuchota panią ogarnęła – napisał jeden z komentujących

– pisał jeden.

Ale to nie jedyna deklaracja polityczna piosenkarki. Oto co powiedziała o Lechu Wałęsie i wspomnianym wcześniej Komorowskim. Ma o nich wyjątkowo dobre zdanie, choć zaznacza, że na polityce się nie zna.

(4352)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę