Portal informacyjno-historyczny

,,Za mną żaden artysta się nie ujął”. Kukiz obnaża hipokryzję protestujących. Mocno uderza w ,,partyjnych chłystków” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

– Jak nikt rozumiem Kayah. Osobiście doświadczyłem czym dla muzyka jest próba wykluczenia go z „rynku”, z przestrzeni publicznej. Proszę-nie traktujcie tego, co pisze poniżej jako jakiejś mojej skargi czy żalu! Piszę o sobie tylko po to, byście uwierzyli, że doskonale WIEM co czuje artysta, któremu jakaś partia mówi „won” – napisał Paweł Kukiz na swoim profilu Facebook.

Kukiz przypomniał, jak był blokowany w Polskim Radiu przez Magdę Jethon, która teraz działa w tubie medialnej tubie KOD-u.

Doświadczyłem poniżenia i poczucia bezsilności po tym, jak parę lat temu szefowa Trójki (pani Jethon) przyblokowała moją piosenkę „Samokrytyka” w Trójce, co rozpoczęło proces eliminowania mnie ze sceny muzycznej z powodu niezgodności mojego przekazu artystycznego z zasadniczą linią rządzącej wówczas partii

– napisał. Blokowano go również na rynku wydawniczym i w Internecie.

Szef Sony , pan Kutak, jednostronnie zerwał ze mną kontrakt wydawniczy bo… za bardzo wg niego zaangażowałem się politycznie, a płyt z tekstami o kontekście politycznym wydawać nie chcieli. Następnie moje nazwisko zniknęło z wyszukiwarek google i youtube (szefową na Europę Wschodnią jest Polka) i dopiero po oficjalnej mojej interwencji problem „naprawiono”  Praktycznie z dnia na dzień z „narodnego umelca” stałem się „persona non grata” na polskiej scenie muzycznej 🙂 Bo tak sprzymierzony „dwór” PO-media-korpo postanowił.

Kukiz wyraża swoje współczucie w związku z tym, co miało spotkać Kayah.

Dlatego powtarzam raz jeszcze- JAK NIKT rozumiem Kaśkę. Strasznym jest przeżywać takie poniżenie, gdy politycy czy prezesi z ich nadania decydują kto jest „be” a kto „cacy”. Mam w wielu kwestiach inne niż Kayah zdanie ale niedopuszczalnym jest cenzura artysty przez partyjnych chłystków. Tak wczoraj jak i dziś

– podkreśla, dodając:

Za mną NIKT, żaden artysta (oprócz Skiby-dzięki!) nie ujął się, gdy parę lat temu spotkało mnie DOKŁADNIE TO SAMO, co Kasię dziś

– zaznacza. Na koniec kieruje swój apel:

Żal będę miał jedynie wówczas, gdy zostanie „po staremu”. Gdy jakiś Kura czy inna Jethon decydować będą o tym kto zasługuje na media publiczne a kto nie. Ale do tego, Koleżanki i Koledzy Artyści, potrzebna jest zmiana ustroju Państwa. I im szybciej to pojmiecie, im szybciej będziecie o tym mówić w przestrzeni publicznej tym prędzej „będzie normalnie”. A jeśli odpuścicie to będziecie (jako środowisko opiniotwórcze) współodpowiedzialni za ten matrix, w którym chyba tylko Polacy są w stanie egzystować.
Precz z Kuro-Jethonami! 🙂 Niech żyje Wolność!

(10379)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Sorry, Paweł, ale w tej chwili nie powinieneś zabierać głosu jako lider pseudopartii, która tak naprawdę całuje stopy Prezesa… Może lepiej by było znowu wrócić do śpiewania? Ale chyba nie w Opolu bo w środowisku muzycznym byłbyś spalony. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę