Zawodnicy klubu piłkarskiego będą grali w koszulkach z napisem ” Cześć ich pamięci – Żołnierze Wyklęci” oraz z symbolem Polski Walczącej

w Relacje


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

wyklPiłkarze Chemika Kędzierzyn-Koźle pokazują, że o Żołnierzach Wyklętych można przypominać na różne sposoby. Zawodnicy czwartoligowca od teraz będą występować w koszulkach z napisem „Cześć ich pamięci – ŻOŁNIERZE WYKLĘCI”. Dodatkowo na rękawach znalazł się symbol Polski Walczącej.

Klub już planuje wydanie replik specjalnie przeznaczonych dla kibiców, ponieważ pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem.

Na profilu klubu swojego entuzjazmu nie kryją kibice:

Wielka duma jak najbardziej uzasadniona. To chyba bezprecedensowe koszulki w całym polskim piłkarstwie. „Wracają z niepamięci AK-owcy i Wyklęci…” – ogromny szacunek Chemik, chapeau bas. (Marek Rybarski)

O tych ludziach należy pamiętać! Wśród Kibiców i sportowców jest wielu Patriotów, dla których Żołnierze Wyklęci są prawdziwymi bohaterami, choć nie uczono o nich w szkołach…Mamy świadomość, że nie wszyscy jednak wiedzą kim byli Żołnierze Wyklęci… Warto przybliżać ich sylwetki w dniu ich święta, by pamiętać o nich nie tylko od święta! (Małgorzata Piotr Niewadzisz)

Pierwszy mecz w nowych koszulkach w najbliższą sobotę.

(167)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.