fot. screen Twitter

Zabawna sytuacja w studiu TVN. Nieoczekiwane słowa i kłótnia o Donalda Tuska. Brutalnie szczere słowa o byłym premierze (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W programie Marcina Mellera ,,Śniadanie mistrzów” goście licytowali się, jak bardzo demokracja w Polsce ucierpiała pod rządami PiS. Jednak prawdziwe emocje wzbudził temat Donalda Tuska, który miałby okazać się drugim Piłsudskim, przybywającym Polsce na ratunek.

Demokracja w Polsce już się skończyła

– ogłosił Andrzej Saramonowicz, znany z reżyserii ,,Testosteronu” i bycia scenarzystą ,,13 posterunku”, nie przejmując się zupełnie słowami Marcina Mellera, że ludzie słyszą to samo od 2015 roku.

Z kolei Ilona Łepkowska podkreślała, że TVN wciąż pozostaje bastionem wolności słowa, gdzie ,,można powiedzieć rozmaite rzeczy”. Jeszcze dalej posunął się Jerzy Radziwiłowicz, który stwierdził, że ,,to już jest zakładanie jawnej dyktatury”. Jak więc wyrwać Polskę z paszczy lwa, czytaj ,,reżimu PiS-owskiego”?

Łepkowska zaproponowała, że Tusk powinien zostawić ciepłą posadę i powiedzieć, że ,,wraca jak Piłsudski z Magdeburga”. Nie zgodził się z nią Radziwiłowicz, co wywołało jej gwałtowny opór. Meller próbował załagodzić spór, sugerując, że może jednak Tusk powinien wrócić i ,,osadzić demokrację”.

– Przyjeżdżając tutaj sprawi, że on zostanie zatrzymany tutaj pod byle pretekstem

– przyznał brutalnie szczerze Saramonowicz.

(6779)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.