screen z programu Stefana Molyneux poświęconego sprawie Robinsona

Wyrok śmierci w ,,białych rękawiczkach”? Tommy Robinson właśnie trafił do wyjątkowo niebezpiecznego więzienia. Oto co stało się już pierwszej nocy (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Tommy Robinson, który został skazany na 13 miesięcy więzienia, został właśnie przeniesiony do więzienia w Leicester. Śledzący sprawę przedstawiciele mediów nie mogą uwierzyć: to miejsce zdominowane przez muzułmanów. Nie brakuje głosów, że to wyrok śmierci w ,,białych rękawiczkach”.

O sprawie informuje m.in. Raheem Kassam – były redaktor naczelny Breitbart News London i były główny doradca lidera brytyjskiej Partii Niepodległości (UKIP) Nigela Farage’a.

Już wcześniej głośno było o groźbach śmierci ze strony radykalnych muzułmanów pod adresem aktywisty, który m.in. demaskował gang pedofilów złożony z muzułmanów. Mimo to zdecydowano się na osadzenie go w takim miejscu. Ogromna demonstracja w Londynie przeciw uwięzieniu Robinsona (pisaliśmy o tym TUTAJ) nie zrobiła wrażenia na wymiarze sprawiedliwości.

Więzienie w Leicester to wyjątkowo niebezpieczne miejsce. Lokalne media informowały o dużym wzroście napaści na więzienny personel w ostatnich latach. Menedżer Robinsona twierdzi, że w części, gdzie przebywa aktywista, liczba muzułmanów może przekraczać nawet 70 proc.

W sieci krążą informacje, że Robinson obawia się o swoje bezpieczeństwo po tym, jak inni osadzeni walili w drzwi do jego celi, krzycząc i grożąc mu. Miały pojawiać się groźby śmierci.

Wideo, na którym Robinson alarmuje o swojej sprawie, zostało szybko zdjęte przez YoTube.

(12336)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.