Portal informacyjno-historyczny

Polacy zaskoczeni tradycyjnym powitaniem przez Rosjan. Nasi kadrowicze świetnie wczuli się w atmosferę (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W środę polscy piłkarze dotarli do Rosji, gdzie w sobotę rozegrają pierwszy mecz w ramach mistrzostw świata. Nasza reprezentacja spotkała się z bardzo sympatycznym przyjęciem ze strony gospodarzy, którzy powitali ich przed hotelem w Soczi.

Dziennikarz Wirtualnej Polski, Paweł Kapusta, udostępnił nagranie, na którym widzimy, jak Polacy są witani chlebem i solą przez Rosjan w tradycyjnych strojach. Słyszymy także ludowe pieśni. Polacy bardzo szybko wczuli się w klimat – część z nich zaczęła klaskać w rytm muzyki.

Dłuższy materiał:

Polacy przebywają w luksusowym hotelu Hyatt nad wybrzeżem Morza Czarnego.

Pierwszy mecz Polacy zagrają z Senegalem 19 czerwca w Moskwie.

(8099)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. DZIĘKUJEMY WAM ROSJANIE! WY TAK SAMO JAK I MY WIECIE, ŻE NAS I WAS MORDOWALI KOMUNIŚCI A NIE ROSJANIE CZYSTEJ KRWI! MY I WY WIEMY, ZE KOMUNIŚCI TO NIE RODOWICI ROSJANIE ALE …..TO SĄ CI SAMI CO I U NAS ODWIECZNIE NISZCZĄ POLSKĘ I WIECZNIE MAJĄ BEZPODSTAWNE PRETENSJE DO POLSKI I POAKÓW! CI SAMI CO WIECZNIE MAJĄ BEZPODSTAWNE ROSZCZENIA! TO PASOŻYCI, KTÓRZY JEDZĄ NASZ POLSKI CHLEB, ZAJMUJĄ ZUPEŁNIE NIZASŁUŻENIE NAJPRZEDNIEJSZE MIEJSCA PRACY W PRZEMYŚLE, W NAUCE ORAZ URZĘDACH WSZELAKICH ALE RÓWNOCZEŚNIE Z CAŁĄ SIŁĄ PLUJĄ NA POLSKĘ, NA POLAKÓW, PLUJĄ DALEJ NIŻ WIDZĄ. DONOSZĄ NA POLSKĘ PO CAŁYM ŚWIECIE, ZAKŁAMUJĄ HISTORIĘ POLSKI, ZAPRZECZAJĄ FAKTOM I TWORZĄ NA POCZEKANIU KŁAMSTWA, KTÓRE WPROWADZAJĄ W MEDIALNY ŚWIATOWY OBIEG ABY POLSKĘ I POLAKÓW OBRAŻAĆ, OPLUWAĆ, ZAŁGIWAĆ PRAWDĘ, POSTPONOWAĆ POLSKĘ I INTERESOWNIE! ZAKŁAMUJĄ TAKZE BIEŻĄCE WYDARZENIA, PISZĄ KSIĄZKI BEZ FAKTÓW ZA TO PEŁNE OBELŻYWYCH KŁAMSTW WYSSANYCH Z ICH WŁASNEGO BRUDNEGO PALUCHA !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę