Polacy zaskoczeni tradycyjnym powitaniem przez Rosjan. Nasi kadrowicze świetnie wczuli się w atmosferę (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W środę polscy piłkarze dotarli do Rosji, gdzie w sobotę rozegrają pierwszy mecz w ramach mistrzostw świata. Nasza reprezentacja spotkała się z bardzo sympatycznym przyjęciem ze strony gospodarzy, którzy powitali ich przed hotelem w Soczi.

Dziennikarz Wirtualnej Polski, Paweł Kapusta, udostępnił nagranie, na którym widzimy, jak Polacy są witani chlebem i solą przez Rosjan w tradycyjnych strojach. Słyszymy także ludowe pieśni. Polacy bardzo szybko wczuli się w klimat – część z nich zaczęła klaskać w rytm muzyki.

Dłuższy materiał:

Polacy przebywają w luksusowym hotelu Hyatt nad wybrzeżem Morza Czarnego.

Pierwszy mecz Polacy zagrają z Senegalem 19 czerwca w Moskwie.

(8144)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. DZIĘKUJEMY WAM ROSJANIE! WY TAK SAMO JAK I MY WIECIE, ŻE NAS I WAS MORDOWALI KOMUNIŚCI A NIE ROSJANIE CZYSTEJ KRWI! MY I WY WIEMY, ZE KOMUNIŚCI TO NIE RODOWICI ROSJANIE ALE …..TO SĄ CI SAMI CO I U NAS ODWIECZNIE NISZCZĄ POLSKĘ I WIECZNIE MAJĄ BEZPODSTAWNE PRETENSJE DO POLSKI I POAKÓW! CI SAMI CO WIECZNIE MAJĄ BEZPODSTAWNE ROSZCZENIA! TO PASOŻYCI, KTÓRZY JEDZĄ NASZ POLSKI CHLEB, ZAJMUJĄ ZUPEŁNIE NIZASŁUŻENIE NAJPRZEDNIEJSZE MIEJSCA PRACY W PRZEMYŚLE, W NAUCE ORAZ URZĘDACH WSZELAKICH ALE RÓWNOCZEŚNIE Z CAŁĄ SIŁĄ PLUJĄ NA POLSKĘ, NA POLAKÓW, PLUJĄ DALEJ NIŻ WIDZĄ. DONOSZĄ NA POLSKĘ PO CAŁYM ŚWIECIE, ZAKŁAMUJĄ HISTORIĘ POLSKI, ZAPRZECZAJĄ FAKTOM I TWORZĄ NA POCZEKANIU KŁAMSTWA, KTÓRE WPROWADZAJĄ W MEDIALNY ŚWIATOWY OBIEG ABY POLSKĘ I POLAKÓW OBRAŻAĆ, OPLUWAĆ, ZAŁGIWAĆ PRAWDĘ, POSTPONOWAĆ POLSKĘ I INTERESOWNIE! ZAKŁAMUJĄ TAKZE BIEŻĄCE WYDARZENIA, PISZĄ KSIĄZKI BEZ FAKTÓW ZA TO PEŁNE OBELŻYWYCH KŁAMSTW WYSSANYCH Z ICH WŁASNEGO BRUDNEGO PALUCHA !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.