Portal informacyjno-historyczny

Ogromna manifestacja w obronie Tommy’ego Robinsona. Doszło do starć z policją: ta w pewnym momencie musiała uciekać (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Skandaliczny wyrok sądu, który zdecydował, że aktywista Tommy Robinson musi trafić do więzienia, rozwścieczył Brytyjczyków. Około 30 tys. osób wyszło na ulicę, by pokazać, że nie zgadzają się z wyrokiem dla człowieka, który relacjonował słynny proces gangu pedofilii złożonego z muzułmanów.

W demonstracji wzięli udział lider UKIP Gerard Batten, szefowa organizacji For Britain Anne Marie Waters i przywódca holenderskiej Partii Wolności Geert Wilders.

Podczas demonstracji doszło do starć z policją. Rozegrały się one na Downing Street, a potem także na Trafalgar Square i innych ulicach Londynu. W wyniku starć pięciu policjantów zostało rannych. Aresztowano pięć osób. Demonstranci mieli używać butelek oraz metalowych barierek.

Manifestujący uważają, że 13 miesięcy więzienia za ukazywanie prawdy o gangu pedofilii jest ciosem w wolności obywatelskie.

Przywódca UKIP mówił, że Robionson jest więźniem politycznym. Jak zaznaczył, nie trzeba się zgadzać z nim we wszystkim, ale w walce między dobrem a złem stanął po właściwej stronie.

Sprawa gwałtów na nieletnich była przez lata tuszowana oraz zamiatana pod dywan. Kiedy Robinson zaczął pokazywać prawdę o procederze, w którym główne role odgrywali muzułmanie, brytyjski system sądowniczy uderzył w niego. Przemawiający na wiecu mówili, że państwo stało się wrogiem obywateli. W imię poprawności politycznej rząd zaczął działać wbrew interesowi tych, których ma reprezentować. Słyszeliśmy również hasła na temat kapitulacji przed islamizacją.

źródło: Wolnosc24.pl / The Sun

(9246)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Pierwsze zdjęcie przedstawia paradę w Liverpoolu po zdobyciu Ligi Mistrzów przez LFC w 2005 😉 Powielacie wiadomości bez sprawdzania 🙂

    • dziękujemy za informację – staramy się sprawdzać autentyczność materiałów możliwie jak najlepiej, ale czasem nasi Czytelnicy są znacznie lepiej poinformowani niż my, co niezwykle sobie cenimy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę