Portal informacyjno-historyczny

źródło: Hurghada24.pl

Kolejna tajemnicza śmierć Polaka w egipskiej Hurghadzie. Nagranie z monitoringu rzuca nowe światło na sprawę

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Pochodzący z okolic Radomia Marcin M. (20 l.) zginął w egipskiej Hurghadzie. Wokół śmierci jest jednak wiele niejasności. Jak informuje Se.pl, przed śmiercią szukał pomocy w szpitalu, by po kilku godzinach wyjść z niego na własne życzenie. Według nieoficjalnych informacji miał popełnić samobójstwo.

Warto dodać, że rok temu w tym samym mieście zmarła inna polska turystka – Magdalena Żuk. Marcin M. skarżył się na złe samopoczucie. Kiedy trafił do szpitala, skarżył się, że ,,słyszy głosy”. Miał niski poziom cukru we krwi, lekarze stwierdzili odwodnienie.

Chciał wracać do Polski – zwrócił się do operatora wycieczek o zorganizowanie wcześniejszego lotu, ale jego powrót nie był możliwy ze względu na brak połączeń.

W sobotę wieczorem rozegrała się tragedia. W hotelu Hawaii Rivera Aquapark Resort podczas kolacji chłopak zostawił swoją dziewczynę i oddalił się. Kiedy nie wracał, rozpoczęto poszukiwania. Po zapadnięciu nocy przerwano je, dopiero w niedzielę rano znaleziono jego ciało na terenie pobliskiej budowy. Nieoficjalne informacje wskazują, że doszło do powieszenia.

Sprawą zajęła się już polska ambasada RP w Kairze. Wszczęto postępowanie prokuratorskie. Portal Hurghada24.pl podaje, że na nagraniach monitoringu widać, że Polak otrzymał ,,coś” od taksówkarza. Stąd jeden z wątków w śledztwie: śmierć mogła nastąpić po zażyciu narkotyków. Zlecono badania toksykologiczne.

Sprawa Magdaleny Żuk do dzisiaj nie została dostatecznie wyjaśniona. Rodzina wciąż nie wie, dlaczego kobieta zginęła. Śledztwo obecnie prowadzi jeleniogórska prokuratura.

(11820)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę