Portal informacyjno-historyczny

Zdaniem Korwin-Mikkego sprawa Magdaleny Ż. jest z grubsza wyjaśniona. ,,Jeśli samotna kobieta tam jedzie, to w 95% po TO”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Janusz Korwin-Mikke odniósł się do sprawy Magdaleny Żuk i problemu Polek wyjeżdżających do Egiptu – w swoim stylu. Jego zdaniem sprawa z grubsza wyjaśniona.

Korwin-Mikke wziął w obronę księdza, który odradzał Polkom wyjazdy do Egiptu.

Kraje arabskie są bardzo różne, ale Egipt jest wśród Polek bardzo rozreklamowany jako kraj, gdzie mężczyźni są dobrymi, troskliwymi, a mało wymagającymi kochankami. Więc jeśli samotna kobieta tam jedzie, to w 95%. po TO

– uważa polityk, który wskazuje, kto może stać za przestępstwem:

Słyszę głosy, że w Egipcie są całe strony internetowe informujące „w celach przestępczych” o samotnych Europejkach. Strony są, ale nie ma to nic wspólnego z przestępstwem. Jest popyt, jest i podaż. Podawane są informacje o samotnych kobietach, z fotografią lub wideo. I Arab, któremu pani się podoba, zaczyna kręcić się koło tego hotelu w nadziei na podryw. Tacy nowocześni cicisbeie

Jednocześnie odnosi się do roli Krzysztofa Rutkowskiego w sprawie:

jak długo ludzie będą się nabierać na hochsztaplerów, którzy robią sobie reklamę przy każdej głośnej sprawie? Jak ktoś daje się nabierać genialnemu wszechstronnemu detektywowi, to potem trudno się dziwić, że daje się nabierać hochsztaplerom z PO, PiS, SLD czy PSL!

Poza tym JKM jest oburzony na to, że wydaje się pieniądze na śledztwo prowadzone przez prokuraturę. Jego zdumienie budzi to, że polskie służby będą prowadziły śledztwo na terenie Egiptu.

Co byśmy powiedzieli, gdyby po zabójstwie np. niemieckiego lub rosyjskiego turysty, władze tych państw oświadczyły, że nie mają zaufania do Polski i będą prowadzić śledztwo na własną rękę?!

źródło: Super Express

(5015)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę