Portal informacyjno-historyczny

,,To wygląda przerażająco”. Polak odwiedził obóz dla uchodźców na Malcie. Oto co zaobserwował [WIDEO]

w Programy


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

To wygląda przerażająco – tak swoją wizytę w obozie dla uchodźców na Malcie komentował youtuber Maciej Wapiński ,,Wapniak”. Korzystając z pobytu na tej wyspie, chciał sprawdzić na własne oczy, jak w rzeczywistości wygląda taki ośrodek.

Czy takie obozy będą w Polsce? – z takim pytaniem udał się na wizytę w obozie. Od razu zaobserwował, że ludzie przybywający do Europy niczym nie różnią się od Polaków wyjeżdżających za granicę. Cel ten sam: wyższe zarobki. Rozmawiał z ludźmi z Maroka i Somalii, którzy żyją tam cztery i osiem lat.

Co zauważył?

To będą zawsze zamknięte bloki. Zawsze to będą „oni”. Nie będą „nasi”. Zawsze to będą „oni”, „oddzielni”. To nie jest człowiek, który przyjeżdża do Polski i chce czuć się Polakiem, chce się asymilować, poznawać z ludźmi. To będą grupki uchodźców, którzy będą się trzymać razem. […] Jestem totalnie przeciwny budowaniu wielkich kompleksów z uchodźcami. Jestem przeciwko przymusowi ich przyjmowania

(18262)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę