Nie uwierzycie: oto siostra Borysa Budki, kandydatka… Ruchu Narodowego. Poseł pyta: ,,Czy Pana siostra to faszysta?” [FOTO/WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Niemałą konsternację wzbudziło nagranie z konwencji Ruchu Narodowego w Katowicach, na którym widzimy przemawiającą Annę Budkę z organizacji Białe Orły. Prelegentka występująca na tle banneru Ruchu Narodowego okazuje się być siostrą polityka… Borysa Budki. O sprawie piszą na Twitterze internauci i dziennikarze, a poseł pyta polityka Platformy.

Nagranie opublikował użytkownik Twittera – Radosław. Na nagraniu dziewczyna przedstawia się jako kandydatka Ruchu Narodowego do Parlamentu Europejskiego.

Informację potwierdzał dziennikarz ,,Sieci” Konrad Kołodziejski, przypominając, że sam polityk przyznał, iż jego siostra ma poglądy narodowe. O sprawie pisze również Wirtualna Polska.

Ania skończyła kosmetologię, potem zaocznie prawo, teraz pracuje u mamy w kancelarii. Kiedyś kandydowała z Ruchu Narodowego do Parlamentu Europejskiego. Zawsze jeździ na Marsz Niepodległości

– mówił Budka o siostrze. Wyraził też nadzieję, że jego siostra trzyma się z daleka od ONR i Młodzieży Wszechpolskiej, o których ma – jak mówił – jak najgorsze zdanie. Dodał, że na temat z nią ,,nie rozmawiał”. Sam jest zwolennikiem delegalizacji ONR.

W związku z tym trzy pytania do posła skierował Dominik Tarczyński:

1) Uważa Pan, że Ruch Narodowy to faszyści?
2) Czy Pana siostra to faszysta?
3) Czy przeprosi Pan uczestników Marszu Niepodległości?

O siostrze Budki pisał Jacek Lanuszny ze stowarzyszenia Duma i Nowoczesność, który był jednym z antybohaterów reportażu TVN:

(32550)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. nie może być powiązania z Gomułką bo ojciec pana Budki był dyrektorem jednej z firm budżetowych w Gliwicach i podobno dyscyplinarnie zwolniony

  2. Nie wierzyć w te wszystkie „prawice” i „lewice”. Une obstawiają wszystkie strony… Wystrzegać się pochodzących z ludów prawniczo-handlowych „dobrodziei”…

    „Polacy to bardzo dziwny naród. Polakom to trzeba ‚do boląca’ dokuczyć. Tak by to bardzo boleśnie odczuli. Inne narody rozumieją zagrożenie szybciej, bez tych bolesnych doświadczeń. Wy jesteście inni. Ulegacie byle komu i wierzycie byle komu. Oddajecie władzę też byle komu, chociaż wiecie ile zła już wam wyrządzili ci co obdarzacie ich władzą i zaufaniem. U nas musi popłynąć morze krwi i zginąć wielu ludzi, żeby Polacy przejrzeli na oczy.”
    https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/24/146/

  3. U zydow to sprawa normalna. Kazde dziecko w inna partie a starzy tez. Ktore wyplynie to reszta zaraz sie przechrzci na partie wygranego i winduja po znajomosci na wyzsze stanowiska. Wybrany ma dookola rodzine i czuje sie bezpieczny. Budka ma rodzine w Jeruzalem ale kadzic chce w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.