Portal informacyjno-historyczny

,,Nie umie pani czytać, czy jest pani durną manipulatorką?” Dziennikarz pyta Michalik i wylicza jej kłamstwa [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Krzysztof Stanowski ostatnio skomentował małżeństwo Emmanuela Macrona. Jego wpis spotkał się z pozytywnym oddźwiękiem internautów. Jednak jego słowa nie spodobały się Elizie Michalik, która wyszydziła wpis. Na replikę Stanowskiego nie trzeba było długo czekać.

Stanowski pisał:

Macron niech robi, co chce, Ale media niech nie propagują jakichś chorych wzorców, twierdząc, że to wzorce na miarę XXI wieku. Nie. Jak 39-letnia nauczycielka zbałamuci mojego 15-letniego syna, to pierwsze co zrobię – pójdę na policję. A jak mój 15-letni syn zakocha się w 39-letniej nauczycielce, to pierwsze, co zrobię – pójdę z nim do psychiatry.

Dziennikarz obnaża hipokryzję mediów w sprawie żony Macrona. ,,Poszedłbym albo na policję, albo do psychiatry”

Oto wypowiedź Michalik:

Stanowski postanowił zabrać głos. Wytknął dziennikarce, że nie wie, jak się nazywa, kiedy tytułowała go ,,Stnowskim”.

– Ten krótki test na inteligencję niestety pani oblała. Test na research przed programem, w sumie obowiązkowy w tym zawodzie, też pani oblała

– pisał.

Odniósł się do nazywania go ,,prawicowym publicystą”.

– Jakiż proces myślowy panią zaprowadził w te rejony. ja nie wiem, czy jetem prawicowy, czy lewicowy, chętnie bym się dowiedział, w jaki sposób tak błyskawicznie segreguje pani osoby, których w ogóle pani nie zna i o których pani nigdy nie słyszała

– punktuje, zwracając uwagę, że sama Michalik przyznała, że ,,Stnowskiego” nie zna.

Następnie zadaje pytanie:

Dlaczego pani kłamie?

– zarzucając dziennikarce, że cytuje nie jego wpis, ale ,,zmanipulowaną wersję”. Okazuje się, że Michalik nie wspomniała o kluczowej tu różnicy wieku.

Nie umie Pani czytać, czy jest Pani durną manipulatorką? Z jakiego powodu udaje pani, że czyta mój tekst, tak naprawdę czytając jego spreparowaną wersję? Nie wstyd?

– pyta dziennikarz, wytykając Michalik kolejne kłamstwo. Dziennikarka twierdzi, że w szkole nikt nikogo nie podrywał, a miłość wybuchła wiele, wiele lat później.

– Powołam się na Newsweek, chyba dostatecznie nieprawicowy. Czytam w nim, że rodzice Macrona zabrali go ze szkoły i przeprowadzili się o 150 km, byle tylko oddzielić go od starszej 24 lata nauczycielki. Newsweek kłamie? Pani kłamie? Czy może rodzice nadgorliwi? A może prawda nie pasuje do romantycznej koncepcji.

Stanowski zarzuca Michalik, że nie umie czytać. Mówił, że nie może czytać bełkotu na temat romantycznego związku Macrona, tymczasem dziennikarka sugeruje, że ,,Stnowski nie może przeżyć, że Macron ma starszą żonę”.

Swój komentarz kończy dosadnie:

Program g*wno, Proszę przemyśleć koncepcję

 

(17840)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Za zbałamucenie 15 latki/a na Policje? W Polsce ochrona małoletnich jest tylko do 15 lat. Polecam zapoznać się z prawem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę