Dziennikarz obnaża hipokryzję mediów w sprawie żony Macrona. ,,Poszedłbym albo na policję, albo do psychiatry”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Lewicowo-liberalne media są zachwycone żoną Emmanuela Macrona. Kiedy internauci prześcigają się w kpinach pod adresem nietypowego związku, w mediach głównego nurtu czytamy peany nad Brigitte Macron.

Swojego zachwytu nie ukrywał m.in. Tomasz Lis:

Tomasz Lis ma podobny gust do Macrona? Broni francuskiej pierwszej damy, oceniając jej urodę. Inny dziennikarz atakuje: ,,Polski kołtun ma problem, że…”

oraz Eliza Michalik:

Michalik apeluje do Polek. ,,Wszystkie powinnyśmy być jak Brigitte Macron – mieć gdzieś księży i…”. Przy okazji obraża Polaków, myślących inaczej niż ona

A co o tym sądzi dziennikarz Krzysztof Stanowski?

Nie mogę już czytać tego nowoczesnego bełkotu, jaka to super para z nowego prezydenta Francji i jego starszej o 24 lata żony. Że tacy hop do przodu, że luzacy, że generalnie piękna to miłość. Mnie tam zupełnie zwisa i powiewa, z kim ten cały Macron dzieli życie, ale już euforyczne artykuły na ten temat zaczęły mnie irytować

– podkreśla. Powód?

Jeśli nastoletni uczeń podrywa nauczycielkę starszą nie o 7, nie o 10, ale o 24 lata, to jest z nim coś nie tak. Koniec, kropka. Jeśli nauczycielka podrywa nastolatka młodszego nie o 7, nie o 10, ale o 24 lata, to jest z nią coś nie tak. Koniec, kropka

– dodaje, zwracając uwagę na hipokryzję mediów:

Gdyby Jarosław Kaczyński nie dzielił życia z kotem, tylko ze starszą o 24 lata panią z liceum, to dokładnie te same media miałyby z tego powodu codzienne używanie.

Wniosek?

Macron niech robi, co chce, Ale media niech nie propagują jakichś chorych wzorców, twierdząc, że to wzorce na miarę XXI wieku. Nie. Jak 39-letnia nauczycielka zbałamuci mojego 15-letniego syna, to pierwsze co zrobię – pójdę na policję. A jak mój 15-letni syn zakocha się w 39-letniej nauczycielce, to pierwsze, co zrobię – pójdę z nim do psychiatry.

(18632)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.