Portal informacyjno-historyczny

Tajemnicze spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z Żydami. Niemcy mają się czego obawiać?

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

A ponoć Polska to oaza antysemityzmu, a rząd wspiera grupy narodowe. Tymczasem w rzeczywistości… – napisał dziennikarz ,,Do Rzeczy” Marcin Makowski i opublikował zdjęcie ze spotkania Jarosława Kaczyńskiego ze środowiskami żydowskimi.

W sieci umieścił je Jonny Daniels, który w pozytywny sposób promuje Polskę na świecie. Szczególnie dużą wagę przykłada do rozpowszechnienia wiedzy o Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata. Daniels to prezes Fundacji „From The Depths”, która zajmuje się Holokaustem i zacieśnianiem kontaktów polsko-żydowskich.

Na razie brak informacji, czego dotyczyło spotkanie. Niektórzy spekulowali, że może chodzić o reparacje, które Polska chce odzyskać od Niemiec. Niedawno posłanka Krystyna Pawłowicz pisała:

Zwróćmy się już teraz,dziś do najlepszych amerykańskich, żydowskich kancelarii prawnych zaprawionych w bojach o odszkodowania od Niemiec za holocaust, o opinie dotyczące roszczeń Polski

– radziła. Czyżby prezes posłuchał posłanki?

Jedno wiadomo na pewno: oskarżenia o narastający antysemityzm w okresie rządów PiS, formułowane przez rozmaite środowiska, nie wytrzymują krytyki, gdy szef partii rządzącej spotyka się z przedstawicielami środowisk żydowskich.

(6544)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. To chyba naiwność. Polityka (historyczna) izraelska jest zsynchronizowana z niemiecką. Więc bardziej obawiać muszą się Polacy niż Niemcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę