Portal informacyjno-historyczny

,,Empatia” polityków opozycji – dziś są ekspertami od klęsk żywiołowych, a kiedy byli u władzy? Spróbuj się nie śmiać [WIDEO]

w Programy


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

– Sytuacja poważna, nie radzicie sobie. Oferuję współdziałanie, doświadczeni samorządowcy PO rozwiążą ten problem w 48 h – mówił Grzegorz Schetyna. Kiedy w 2009 roku był w ówczesnym rządzie Donalda Tuska, podobnej pewności siebie obecnemu szefowi PO brakowało.

Schetyna i Bronisław Komorowski zasłynęli tłumaczeniem klęsk żywiołowych.

W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem […] woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do Bałtyku

– uspokajał Komorowski. ,,Sorry, taki mamy klimat” – jakby powiedziała to Elżbieta Bieńkowska.

,,Wiadomości” przypomniały także Schetynie, że kiedy on bawił się na koncercie U2, wrocławianie usuwali skutki powodzi tysiąclecia.

Z kolei Włodzimierz Cimoszewicz radził Polakom, żeby byli bardziej przezorni i się ubezpieczali. Rada po fakcie nie pomogła zbyt wiele ludziom, którzy właśnie stracili wszystko i nie mogli posłuchać cennych wskazówek.

Ale co się dzieje, gdy ludzie zbyt mocno wierzą w różne zapewnienia? – Sami sobie szkodzą – tak sądził Donald Tusk, który poszkodowanym w wyniku zimy tłumaczył, że może za mocno uwierzyli w prognozę pogody. Winnym mógł być również lokalny urzędnik.

– Ja Wam wójta nie wybierałem

– mówił premier mieszkańcom.

(4410)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę