Portal informacyjno-historyczny

Ta zbrodnia wstrząsnęła krajem. 8-latka zgwałcona, a potem zamordowana. Znaleziona na wysypisku śmieci. W kraju wybuchły zamieszki [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ta zbrodnia wstrząsnęła całym krajem. Nagrania z kamery przemysłowej pokazują, jak 8-letnia dziewczynka jest prowadzona przez mężczyznę, który później ją zgwałcił i zamordował. Jej ciało znaleziono na górze śmieci.

Do zdarzenia doszło w Pakistanie. Rodzice dziewczynki przebywali na pielgrzymce w Mekce, kiedy doszło do tragedii. Cały kraj żyje zbrodnią, oskarżając władze o zbyt wolną reakcję. Aktualnie trwa poszukiwanie mężczyzny. Ciało 8-latki odnaleziono dwa kilometry od domu. Została uduszona. Największe osobistości w kraju apelują do władz o jak najszybsze schwytanie mordercy.

Ciało dziewczynki zostało odnalezione przez przechodnia w mieście Road Kot w prowincji Pendżab. Rodzice, przebywający w Arabii Saudyjskiej na pielgrzymce w Mekce, niezwłocznie wrócili do kraju. Ojciec zapowiedział:

Nie pochowamy jej, dopóki morderca nie zostanie schwytany.

Wymierzenia sprawiedliwości żąda także matka ofiary.

Sprawa wywołała wielkie poruszenie w społeczeństwie. Lokalny posterunek policji i siedziba miejscowych władz zostały zaatakowane, doszło do zamieszek w wyniku których zginęły dwie osoby, było wielu rannych. Ludzie mają pretensje do ministra Shehbaza Sharifa oraz szefa policji, którzy po raz kolejny chowają głowę w piasek, kiedy dochodzi do gwałtu. Zdaniem mediów, takich przypadków było już kilkadziesiąt.

(9317)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę