Kiedy wszyscy świętowali, oto co działo się w berlińskim metrze. Polityk komentuje: ,,To nie Bliski Wschód. Nie oddamy im polskich miast”

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się w Polsce z czasem spokojnego świętowania. Tymczasem w Berlinie w tym okresie atmosfera była gorąca, co pokazał na wymownym nagraniu polityk Adam Andruszkiewicz.

Jak wygląda Polska w okresie Bożego Narodzenia, to wszyscy wiemy. Piękna atmosfera, spokój, spotkania z rodziną…a jak wygląda w tym czasie Berlin, stolica Niemiec? Ano właśnie tak jak na załączonym nagraniu

– napisał polityk.

To nie Bliski Wschód – film nagrano w berlińskim metrze! Dlatego właśnie my będziemy powtarzać konsekwentnie: Nie przyjmiemy tysięcy islamskich imigrantów, nie oddamy naszych miast i wiosek, nie wyprzemy się naszej tradycji i wartości! Polska pozostanie bezpieczna oraz rodzinna bez względu na groźby ze strony Junckera czy Tuska! Gwarantuję Wam to!

– zadeklarował.

(5132)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. Czy to ten Adam co zhanbił się dezerterujac z ruchu Kukiz’15 i zapisując się do partii W S I oj,przepraszam „wis” ???

      • Dziwi mnie to że były narodowiec zapewne mając wiedzę na temet Kornela M. jego przeszłości i związkach z …. przeszedł na ich strone …. Pokażcie choć jednego prawdziwego opozycjoniste ktoremu w życiu sie powiodło a dzieci zostały milionerami … ja osobiście nie znam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.