Portal informacyjno-historyczny

Skandal z klipem Trzaskowskiego niczego nie nauczył. Krystyna Janda w budzącym ogromne kontrowersje nagraniu (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jakiś czas temu przez media przetoczyła się burza w związku ze spotem nawołującym do głosowania na Rafała Trzaskowskiego, który przedstawiał… rozstrzelanie. Teraz w podobny sposób swój program promuje UNICEF, a w klipie bierze udział Krystyna Janda oraz Piotr Polk.

To program ,,Ponadczasowi- Pomoc łączy pokolenia”, który ma zachęcać, by część majątku przeznaczać potrzebującym. Oprócz zapewnienia bezpieczeństwa finansowego najbliższych organizacja proponuje, by wspomóc pokrzywdzonych przez los, w testamencie uwzględniając wybrane fundacje i stowarzyszenia.

Jednak do promocji wykorzystano klip, który budzi mieszane uczucia:

Na profilu organizacji w komentarzach chwalono pomysł (,,czarny humor zawsze na plus”), ale dominowały liczne były głosy krytyki ze względu na formę (,,powinniście dostać nagrodę złotego kalafiora za tak żenujący spot. Egzekucja na człowieku, a potem uśmieszek pani Jandy, jak panowie przystępują do egzekucji…”) oraz obecność samej aktorki (,,wsparłbym akcje gdyby wasz spot nie promowała Janda. A tak stajecie bo jednej stronie politycznego bagna”). Podobnie pod nagranie na portalu YouTube najpopularniejszy komentarz brzmiał ,,Skandal, jestem doprawdy zaszokowany jak Pani Janda podpisuje się pod filmikiem promującym UNICEF, ze sceną rozstrzeliwania człowieka za plecami”).

Akcja pomocy szczytna, ale forma promocji? Do wyrażenia opinii zapraszamy w komentarzach.

(4853)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. Krystyna Janda to aktorka, która ma haryzmę, ale nie talent. Wszystko gra „jedną gębą „. Poza tym jej polskość , narodowość jest malusieńka. Jest to krzykliwy, babsztyl, który ma w życiu dużo szczęścia.

  2. Co to znaczy pokrzywdzonych przez los ????????????? Jak mam to rozumieć? Patologię która się mnoży bez opamietania? Nieudaczników życiowych??? Tym którym nie wyszło (cokolwiek sobie zaplanowali albo wymyslili) ????? A może dzieciom kalek które odziedziczyły po swoich ułomnych rodzicach wszystkie choroby świata?????? Nie!!!!!!!!!! Takim na pewno nie będę pomagał bo sobie sami zgotowali (ewentualnie ich głupi rodzice) swój los. Jak panstwo chce to niech takim pomaga ( byle tylko nie moim kosztem bo to ja na nich płace a nie oni na mnie i absolutnie nie życze sobie aby dla mnie zabrakło (np. terminu u lekarza kiedy skrece dajmy na to kostkę ) ale ja na pewno takim nie bede pomagał bo to tylko niszczy zdrową tkanke narodu promując i chroniąc jednostki bezwartościowe i głupie. wole juz to przepic i spokojnie sobie umrzeć na marskość wątroby bez pomocy państwa niz promowac elementy bezwartościowe które w normalnym świecie najzwyczajniej sobie zdechły zgodnie z prawem naturalnym. Moge ewentualnie pomóc ludziom okradzionym przez liberałów i lewaków jak pani Janda i doprowadzonych na same dno dantejskich piekieł. Ale innym NIE!!!!!!!!!!!!!!

  3. Ta qrw-durnego spota to żem nie widział. Jest tak tępy jak płaskownik a wymowny ja qrw-reklama nanorurek do okreslania poziomu oleju mózgowego ! POziom inwersji naturopsychologicznej okresla POziom KONFITURALNEJ parazmysłologi dynamosceptycznej osobnikuf (osobników brzmi wobec tego tałatajstwa zbyt dumnie) o skażonych termopyłem tanich świeczek, mózgach będących biologicznie zgwałconą przez syjoformę istot o ewidentnej dywersji pnia mózgowego ! TOTALNE de Bille !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę