Portal informacyjno-historyczny

Silniki diesla czy polski rząd? Elżbieta Bieńkowska zdecydowała w programie radiowym, kto ma gorszą reputację. Dominik Tarczyński nie wytrzymał [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Elżbieta Bieńkowska, unijna komisarz ds. rynku wewnętrznego i przemysłu, mówiła w Radiu Piekary o ostatnich sporach państwa polskiego z Izraelem. Jej zdaniem polski rząd ma w Brukseli „na pewno gorszą reputację niż silniki diesla”.

Pytana o nowelizację ustawy o IPN powiedziała, że nie wie, po co to zrobiono i w jakim celu.

Niestety, w Polsce używa się argumentów dla celów polityki wewnętrznej, dla poszerzania swojego elektoratu. Efekty widzimy przy okazji nabrzmiewającego konfliktu polsko-izraelskiego

– uważa. Twierdzi, że swoje obawy o reputację Polski wyraziła w rozmowie z ówczesną premier Beatą Szydło, , gdy miały okazję spotkać się w Hanowerze.

My, pan premier Tusk i ja, (…) zawsze bronimy spraw polskich i powiem tu bardzo mocno, to nie jest sprawa europejska i na pewno nikt w Europie nikt żadnych mediacji nie podejmie

– mówiła o konflikcie z Izraelem.

Poseł PiS Dominik Tarczyński ostro skomentował te słowa:

 Bieńkowska i Tusk są na żołdzie de facto niemieckim i są w stanie zrobić wszystko i sprzedać wszystko, by ten żołd co miesiąc otrzymywać […] – To, że Bieńkowska poniża polski rząd, czyli poniża Polaków, bo polski rząd wybrały miliony rodaków, pokazuje, że dla niej miliony euro są ważniejsze niż ta godność i honor polskiego obywatelstwa. To pokazuje, że wszystkie słowa dotyczące ich postawy, które słyszeliśmy w ostatniej polemice, są po prostu prawdziwe po prostu. Ci ludzie zaprzedali nie tylko godność, ale wszystko, co jest związane z polskością. I nie są to słowa na wyrost. To są słowa określające ich postawę

(12637)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. Urna wyborcza to narzędzie które pozwoli w przyszłości odstawić w niebyt historii tego typu patologię ludzką co Tusk czy jakaś tam Bieńkowska .

  2. Durnia palicie Starszy oborowy. Wstawiasz oborniku post co godzinę i myślisz, że ktoś jest idiotą i to kupuje… Zakop się w ten obornik i zamilcz. Duda nie potrzebuje na obchodach żadnych oborników i ma rację.

  3. Polacy zacznijcie w końcu głosować na Polaków z czytelnymi życiorysami ,dziadków też ! A tak Macie jakieś popłuczyny .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę