Silniki diesla czy polski rząd? Elżbieta Bieńkowska zdecydowała w programie radiowym, kto ma gorszą reputację. Dominik Tarczyński nie wytrzymał [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Elżbieta Bieńkowska, unijna komisarz ds. rynku wewnętrznego i przemysłu, mówiła w Radiu Piekary o ostatnich sporach państwa polskiego z Izraelem. Jej zdaniem polski rząd ma w Brukseli „na pewno gorszą reputację niż silniki diesla”.

Pytana o nowelizację ustawy o IPN powiedziała, że nie wie, po co to zrobiono i w jakim celu.

Niestety, w Polsce używa się argumentów dla celów polityki wewnętrznej, dla poszerzania swojego elektoratu. Efekty widzimy przy okazji nabrzmiewającego konfliktu polsko-izraelskiego

– uważa. Twierdzi, że swoje obawy o reputację Polski wyraziła w rozmowie z ówczesną premier Beatą Szydło, , gdy miały okazję spotkać się w Hanowerze.

My, pan premier Tusk i ja, (…) zawsze bronimy spraw polskich i powiem tu bardzo mocno, to nie jest sprawa europejska i na pewno nikt w Europie nikt żadnych mediacji nie podejmie

– mówiła o konflikcie z Izraelem.

Poseł PiS Dominik Tarczyński ostro skomentował te słowa:

 Bieńkowska i Tusk są na żołdzie de facto niemieckim i są w stanie zrobić wszystko i sprzedać wszystko, by ten żołd co miesiąc otrzymywać […] – To, że Bieńkowska poniża polski rząd, czyli poniża Polaków, bo polski rząd wybrały miliony rodaków, pokazuje, że dla niej miliony euro są ważniejsze niż ta godność i honor polskiego obywatelstwa. To pokazuje, że wszystkie słowa dotyczące ich postawy, które słyszeliśmy w ostatniej polemice, są po prostu prawdziwe po prostu. Ci ludzie zaprzedali nie tylko godność, ale wszystko, co jest związane z polskością. I nie są to słowa na wyrost. To są słowa określające ich postawę

(12641)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. Urna wyborcza to narzędzie które pozwoli w przyszłości odstawić w niebyt historii tego typu patologię ludzką co Tusk czy jakaś tam Bieńkowska .

  2. Durnia palicie Starszy oborowy. Wstawiasz oborniku post co godzinę i myślisz, że ktoś jest idiotą i to kupuje… Zakop się w ten obornik i zamilcz. Duda nie potrzebuje na obchodach żadnych oborników i ma rację.

  3. Polacy zacznijcie w końcu głosować na Polaków z czytelnymi życiorysami ,dziadków też ! A tak Macie jakieś popłuczyny .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.